• header01.jpg

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

Sausio 13-oji

Sausio 13-osios išvakarėse, nemaža grupė mokinių vyko į Vilnių atiduoti savo pagarbos žuvusiems Laisvės gynėjams, kurie pasiaukojo dėl laisvės ir meilės tėvynei. Apsilankėme Antakalnio kapinėse, ten uždegėme žvakelę žuvusiems sausio 13 – tąją, taip pat Lietuvos rezistencinio judėjimo vado, valstybės vadovu oficialiai pripažinto Adolfo Ramanausko-Vanago garbei.

„Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezono etapas

Kauno rajono Garliavos sporto ir kultūros centre gruodžio 16 d. praūžė antrasis iš penkių „Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezono etapų.

Be vyrų elito grupės kovų Garliavoje taip pat vyko ir Kauno rajono moksleivių varžybos. Jose dalyvavo ir Garliavo Juozo Lukšos gimnazijos atstovai,

Pasaulinės AIDS dienos paminėjimas

2018 m. gruodžio 3 dieną Garliavos J.Lukšos gimnazijos IIA, C, D, E kl. mokinių komandos varžėsi tradiciniame Pasaulinės AIDS dienos protmūšyje „AIDS: geriau žinoti“. Ne tik mūsų gimnazijoje, bet ir visame pasaulyje ši diena yra minima siekiant visuomenei priminti apie ŽIV/AIDS ligos socialinius, psichologinius aspektus bei būdus, kaip galima išvengti užsikrėtimo žmogaus imunodeficito virusu.

„Pokalbiai rimtomis temomis“

Lapkričio 23 d. mūsų I-II klasių gimnazistai, dalyvaujantys ugdymo programoje „Susitikimas“, žiūrėjo edukacinį Giedrės Beinoriūtės filmą „ Pokalbiai rimtomis temomis“. Tai 11 vaikų ir paauglių pasakojimų ir 1 nutylėjimas apie gyvenimą, kuris nelepino nė vieno iš herojų.  Po filmo peržiūros gimnazistai savo įspūdžius, apmąstymus aptarė su atvykusiomis „Vaikų linijos“ atstovėmis-psichologėmis Egle ir Rugile.

Mokytoja J.Sipavičienė

Gimnazistų išvyka į Klaipėdą

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokytojos A. Račkauskienės  mokiniai, pasirinkę biotechnologijų programą, tikrai žino – tai, ką jie mokosi mokykloje, turėtų būti pamatyta ir praktiškai įsitikinta, kaip naujausi biotechnologiniai procesai pritaikomi  medicinoje ar pramonėje. Vieną iš tokių objektų IIA, B, D ir IIIA, IIID mokiniai aplankė lapkričio 23 d. Klaipėdoje. Moderni, biodyzeliną gaminanti įmonė UAB „Mestilla”, taikanti beatliekes technologijas bei  gamtos išteklius taupančias bei taršą mažinančias priemones, atvėrė gimnazistams savo duris (bendrovės svetainės informacijoje teigiama, kad įmonės gaminamo  biodyzelino naudojimas kasmet net 220 tūkst. tonų sumažina anglies dvideginio (CO2) išmetimą į atmosferą).

Respublikinis projektas „Giminės medis -2018“

Jau dvidešimt pirmą kartą Kauno tautinės kultūros centras kvietė mokinius ir jų šeimos narius tyrinėti savo giminės istoriją ir genealogiją, tapti šeimos metraštininkais, regioninio, istorinio ir kultūrinio savitumo  saugotojais. Šių metų projektas skirtas Kauno tautinės kultūros centro 30-mečiui paminėti.  Projekto „Giminės medis- 2018“ tikslas- skatinti jaunimą domėtis savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, saugoti tautos tapatumą, didžiuotis savo šeima, gimtąja šalimi, lavinti meninius, kūrybinius gebėjimus.

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.