Vaikų vasaros poilsio stovykla „Piramidė – 11“

2018 m. birželio 18-22 d. įgyvendinome vaikų vasaros poilsio stovyklą „Piramidė – 11“ - tai tradicinė, tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla Garliavos J. Lukšos gimnazijoje, trukusi 5 dienas. Ši bendro pobūdžio stovykla gimnazijoje buvo suorganizuota jau 11 kartą, stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas moksleivių užimtumui, socialinio atsparumo, savęs pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimui, derinant poilsį, sportinę, kūrybinę bei edukacinę veiklą. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su meno dirbinių gamintojo, gyvūnų priežiūros, laipiojimo instruktoriaus, renginių organizatoriaus profesijomis:

Pėsčiomis prie Baltijos jūros

Jau tradicija tampa jaunųjų turistų būreliui turistinis žygis „Pėsčiomis prie Baltijos jūros“. Birželio 1-3 dienomis, po PPUP egzamino, į Palangąatvykę gimnazistai skubėjo į paplūdimį, kur juos pasitiko puikus oras, gaivinanti jūra ir karšta saulė. Aplankė  grafų Tiškevičių rūmus. Palangos vizitine kortele dar vadinamas Gintaro muziejus dabar jau išties atrodo kaip tikrų tikriausi rūmai.

Kitą dieną turistai išbandė sveikatingumo tako „Labrytys“ maršrutą. Čia galima bėgioti 6 kilometrų žiedą sudarančiu miško taku, o per atokvėpio pertraukėles pasimankštinti „Labryčio“ take įrengtose penkiose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais ir sporto įrenginiais. Keliavimas pėsčiomis, mankšta miške - tai sveikatingumo įgūdžių ugdymas.

Respublikinis konkursas „Fizika visiems"

I B klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Fizika visiems”. Mokiniai filmavo savo eksperimentus ir nusiuntė juos vertinimo komisijai.

Konkurse dalyvavo keturi Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai: Ugnė Zumaraitė, Liucija Bakanaitė, Deimantė Šerniūtė ir Mantas Baltrimavičius. Juos rengė bei jiems patarė mokytoja Audronė Armonienė.

Liucija B. Ir Ugnė Z. buvo nominuotos ir pateko į baigiamąją konferenciją, kurioje laimėjo 2-ąją vietą. Mokinės gavo diplomus ir taures.

IB Liucija Bakanaitė ir Ugnė Zumaraitė

Socialinis renginys „...Nes bendrauti gera 2018“

2018 m. gegužės 30 d. gimnazijos I kl. mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiame Kauno rajono vaikų ir jaunimo socializacijos renginyje Lietuvos sporto universitete „...Nes bendrauti gera 2018 “. Šios programos tikslas - formuoti teigiamas programos dalyvių sveikos gyvensenos nuostatas ir bendravimo įgūdžius. Renginyje dalyvavo mokiniai iš Kauno r. bendrojo ugdymo mokyklų.

Tradicinė 22-oji nacionalinė mokinių A.Basalyko aplinkotyros darbų konferencija

Dvidešimt antrą kartą Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje organizuojama nacionalinė mokinių A.Basalyko aplinkotyrinių darbų konferencija.

Šiais metais su savo tiriamaisiais darbais  atvyko mokiniai ir mokytojai iš 15 mokyklų. Buvo pristatyti 25 aplinkotyriniai projektai.Tiriamieji darbai buvo labai įvairūs ir įdomūs. Klausėme pranešimų apie dantų priežiūrą, atliekų rūšiavimą, vandens telkinių būklę, kvėpiklių gaminimą, šokolado naudą, mokinių laisvalaikio praleidimo skirtumus Lietuvoje ir Olandijoje, druskų panaudojimą buityje,gyvalazdžių gyvenimo ypatumus ir kt.

Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas gimnazijoje

Gegužės 10-ą dieną gimnazijoje vyko Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas. Į kvietimą dalyvauti atsiliepė aštuonios rajono mokyklo. Konkurse dalyvavo  Raudondvario gimnazija, Žapyškio pagrindinė mokykla, Ežerėlio pagrindinė mokykla, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Karmėlavos B. Buračo gimnazija, Neronių gimnazija ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai.