Kviečiame

Maloniai pranešame, kad rugsėjo 3 d. (pirmadienį) 12.00 val. Garliavos Švč. Trejybės bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už naujus mokslo metus, visus moksleivius, studentus, mokytojus ir dėstytojus .
Visi Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos bendruomenės nariai, ypač mokiniai ir mokytojai, kviečiami dalyvauti.

Nuotrauka iš Garliavos Švč Trejybės parapijos facebook'o nuotraukų albumo

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Piramidė – 11“

2018 m. birželio 18-22 d. įgyvendinome vaikų vasaros poilsio stovyklą „Piramidė – 11“ - tai tradicinė, tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla Garliavos J. Lukšos gimnazijoje, trukusi 5 dienas. Ši bendro pobūdžio stovykla gimnazijoje buvo suorganizuota jau 11 kartą, stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas moksleivių užimtumui, socialinio atsparumo, savęs pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimui, derinant poilsį, sportinę, kūrybinę bei edukacinę veiklą. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su meno dirbinių gamintojo, gyvūnų priežiūros, laipiojimo instruktoriaus, renginių organizatoriaus profesijomis:

Pėsčiomis prie Baltijos jūros

Jau tradicija tampa jaunųjų turistų būreliui turistinis žygis „Pėsčiomis prie Baltijos jūros“. Birželio 1-3 dienomis, po PPUP egzamino, į Palangąatvykę gimnazistai skubėjo į paplūdimį, kur juos pasitiko puikus oras, gaivinanti jūra ir karšta saulė. Aplankė  grafų Tiškevičių rūmus. Palangos vizitine kortele dar vadinamas Gintaro muziejus dabar jau išties atrodo kaip tikrų tikriausi rūmai.

Kitą dieną turistai išbandė sveikatingumo tako „Labrytys“ maršrutą. Čia galima bėgioti 6 kilometrų žiedą sudarančiu miško taku, o per atokvėpio pertraukėles pasimankštinti „Labryčio“ take įrengtose penkiose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais ir sporto įrenginiais. Keliavimas pėsčiomis, mankšta miške - tai sveikatingumo įgūdžių ugdymas.

Respublikinis konkursas „Fizika visiems"

I B klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Fizika visiems”. Mokiniai filmavo savo eksperimentus ir nusiuntė juos vertinimo komisijai.

Konkurse dalyvavo keturi Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai: Ugnė Zumaraitė, Liucija Bakanaitė, Deimantė Šerniūtė ir Mantas Baltrimavičius. Juos rengė bei jiems patarė mokytoja Audronė Armonienė.

Liucija B. Ir Ugnė Z. buvo nominuotos ir pateko į baigiamąją konferenciją, kurioje laimėjo 2-ąją vietą. Mokinės gavo diplomus ir taures.

IB Liucija Bakanaitė ir Ugnė Zumaraitė