• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

 „Karjeros diena 2023“

Lapkričio  29-oji Garliavos J.Lukšos gimnazistams prasidėjo neįprastai: šį kartą skambutis mokinius kvietė ne į pamokas, o į Karjeros dienos renginius bei profesinį veiklinimą. Karjeros dienos tikslas – supažindinti mokinius su atskiromis profesijomis, jų ypatumais, darbui reikalingomis kompetencijomis, bendrojo priėmimo reikalavimais, sužinoti, kaip vykdoma privaloma karo tarnyba.

I-ų klasių mokiniams fizinio ugdymo mokytojai V.Urbšys ir E.Petrulevičius su klasių vadovais organizavo sportinius užsiėmimus.

IIA klasės mokiniai vyko į Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Ateities profesijų centro Atvirų durų dienas, kur susipažino su grožio terapijos ir ortopedijos technologijų bei skubios pagalbos studijų programomis.

IIC klasės mokiniai rinkosi edukaciją “Lazanijos gamyba ir patiekimas + kokteilių gamyba” Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.

IIB klasės mokiniai pakviesti mamos, LSMU Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos doktorantės Jolitos Stabrauskienės, lankėsi Farmacijos fakultete. Čia mokiniai gamino farmacines granules, apsilankė imitacinėje vaistinėje, kur tapę vaistininkais turėjo rasti vaistus, supažindinti klientą, su jų šalutiniu poveikiu. Įrengtame procedūrų kabinete mokėsi atlikti procedūras, pamatuoti kraujo spaudimą, deguonies kiekį, ištirti odos būklę, patikrinti regėjimą.

IID klasės mokiniai susipažino su mokymosi galimybėmis Lietuvos policijos mokykloje, kur buvo pristatyti stojimo ir atrankos reikalavimai, policijos pareigūno profesijos ypatumai, kalbėta apie prevencines priemones siekiant sustabdyti kelią link priklausomybių.

IIE ir IIF klasės susipažino su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro rengiamomis specialybėmis ir praktiškai išbandė kosmetologo bei kirpėjo profesijas.

Abiturientams KTU Statybos ir architechtūros fakulteto rinkodaros ir komunikacijos koordinatorius V.Jasaitis pristatė LAMA BPO sistemos bei konkursinio balo skaičiuoklės reikalavimus, pristatė ateities perspektyvas inžinerijos srityje. Taip pat mokiniams pristatyto galimi tarnybos būdai Lietuvos kariuomenėje ir atsakyta į rūpimus klausimus. IVB ir IVF klasių mokiniai suipažino su vaistų gamybos UAB “Aconitum” veikla. IVE klasės mokiniai lankėsi edukacijose Kauno anatomijos ir farmacijos muziejuose.

Socialinė pedagogė G.Orintienė

 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien308
Šią savaitę2754
Viso1166496

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos