Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Gimnazijos taryba

Gimnazijos taryba - aukščiausia gimnazijos savivaldos institucija, telkianti mokinių, tėvų (vaiko globėjų, rūpintojų), mokytojų pastangas svarbiausiems gimnazijos tikslams numatyti, uždaviniams spręsti.

Gimnazijos tarybą sudaro 12 narių – 4 mokiniai, 4 mokytojai, 4 mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai).

Gimnazijos tarybos kuratorius - direktorius Vidmantas Vitkauskas
Gimnazijos taryba renkama trejiems mokslo metams.

Į Gimnazijos tarybą balsų dauguma renkami: mokiniai – gimnazijos mokinių tarybos susirinkime, mokytojai – Mokytojų tarybos susirinkime, tėvai (globėjai, rūpintojai) – visuotiniame tėvų (globėjų, rūpintojų) susirinkime. Rinkimų rezultatai fiksuojami protokoluose.
Išvykus Gimnazijos tarybos nariui, naujas narys renkamas atitinkamos grupės narių susirinkime.
Gimnazijos tarybos sudėtį įsakymu tvirtina mokyklos direktorius.
Gimnazijos tarybos pirmininkas ir posėdžių sekretorius renkami pirmame gimnazijos tarybos posėdyje. Gimnazijos direktorius ir pavaduotojas ugdymui negali būti Gimnazijos tarybos pirmininkas. Gimnazijos tarybos posėdis yra teisėtas, jeigu jame dalyvauja 2/3 visų jos narių. Nutarimai priimami dalyvaujančių balsų dauguma. Esant balsų po lygiai, lemiamą balsą turi Gimnazijos tarybos pirmininkas.  Į Gimnazijos tarybos posėdį stebėtojų teisėmis gali būti kviečiami mokytojai, mokiniai ir jų tėvai ( globėjai, rūpintojai), vietos savivaldos ir vietos bendruomenės atstovai.

Gimnazijos tarybos funkcijos:
- Nustato gimnazijos veiklos perspektyvas, pagrindines darbo kryptis, aprobuoja gimnazijos veiklos programą, išlaidų sąmatą, nuostatus, vidaus tvarkos taisykles, priima sprendimus dėl ugdymo plano ir ugdymo organizavimo tvarkos.
- Vykdo visuomeninę gimnazijos valdymo priežiūrą.
- Priima sprendimus dėl vadovėlių užsakymo, moksleivių žinių ir gebėjimų vertinimo sistemos parinkimo, neformalios veiklos ir renginių organizavimo.
- Teikia siūlymus gimnazijos direktoriui priimant darbuotojus ir vertinant jų darbo rezultatus, vertina mokyklos vadovų veiklą, pareiškia nuomonę jiems atestuojantis.
- Mokytojų tarybos teikimu sprendžia mokinių šalinimo iš gimnazijos klausimus.
- Inicijuoja gimnazijos bendruomenės ir visuomenės bendradarbiavimą.
- Skiria atstovus į atestacijos komisiją ir viešo konkurso laisvoms direktoriaus pareigoms eiti komisiją.
- Sustabdo kitų Gimnazijos savivaldos institucijų sprendimų įgyvendinimą, kol jų teisingumą ir teisėtumą ištirs kompetentingos institucijos.
- Sprendžia kitus su gimnazijos veikla susijusius klausimus, kurie nėra priskirti kitoms mokyklos savivaldos institucijoms.
- Gimnazijos direktorius ar švietimo priežiūrą vykdančios institucijos nustatę, kad Gimnazijos tarybos priimti nutarimai prieštarauja įstatymams ir kitiems gimnazijos veiklą reglamentuojantiems teisės aktams, siūlo Gimnazijos tarybai juos svarstyti iš naujo. Gimnazijos tarybai atsisakius, ginčas sprendžiamas įstatymų numatyta tvarka.
- Už savo veiklą Gimnazijos taryba atsiskaito ją rinkusiems gimnazijos bendruomenės nariams vieną kartą per metus.

Gimnazijos tarybos nariai 2016-2017 m.:

Informacija ruošiama