• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Psichologas

Psichologas

      Svarbiausia mokyklos psichologo darbo sritis – pagalba vienokių ar kitokių sunkumų turintiems mokiniams. Kreipiamasi dėl pačių įvairiausių problemų – ilgai užsitęsusios prastos nuotaikos, nuolatinių konfliktų namuose ar su bendraamžiais, patiriamų patyčių, mokymosi sunkumų, nerimo, nepakankamo pasitikėjimo savimi, sunkumų kontroliuojant savo elgesį ar emocijas ir pan.  Taip pat ateina pasitarti ir tie mokiniai, kurie nori sužinoti, kaip jie patys galėtų padėti krizę išgyvenantiems savo draugams. Svarbu atsiminti, jog problemos negali būti skirstomos į „dideles“ ir „mažas“ – dažnai aplinkiniai nuvertina vieni kitų rūpesčius sakydami, jog tai tik „smulkmena“ . Tačiau tai, kas kitam atrodo smulkmena, kartais gali būti labai svarbu.

      Su mokiniais (ar, reikalui esant, jų tėvais, globėjais, mokytojais) psichologas daugiausiai bendrauja konsultacijų metu. Tiek pats faktas, jog buvo kreiptasi pagalbos, tiek visa informacija, kurią specialistas sužino susitikimų metu yra anonimiška. Psichologas ir klientas atsakomybę už problemos sprendimą dalinasi po lygiai – tam, kad situacija keistųsi reikia abiejų pusių pastangų. Psichologas nieko nesprendžia už besikreipiantį pagalbos žmogų – bendraudamas su klientu jis tiesiog padeda rasti jam geriausiai tinkančią išeitį. Arba išgyventi sunkias situacijas, kai aplinkinių paramos nebepakanka.  Jei dėl mokinio kreipiasi suaugusieji, svarbu suprasti, jog psichologas nėra teisėjas, palaikantis vieną ar kitą pusę. Jo tikslas – padėti rasti tokį sprendimą, kuris būtų kiek įmanoma geresnis visiems. Tačiau norint pasiekti gerą rezultatą stengtis, keistis, daryti nuolaidas reikės ir vaikui ar paaugliui, ir suaugusiesiems.

      Didelę konsultacijų dalį užimą pokalbiai. Kalbėti svarbu, nes kartais tam, kad sumažėtų slegiantys jausmai užtenka garsiai išsakyti kankinančias mintis. Tačiau susitikimų metu, priklausomai nuo kliento norų ir polinkių, gali vykti ir kitokia veikla – pvz. daromos įvairios piešimo užduotys, padedančios  išreikšti ir suprasti savo vidinius išgyvenimus.

      Taip pat taikomi ir psichologiniai testai, kurie padeda geriau pažinti savo asmenybę, turimus gabumus, profesinius interesus. Todėl pas psichologą gali kreiptis ir tie mokiniai, kurie neturi ypatingų sunkumų, tačiau nori giliau suprasti save, atrasti, ką norėtų daryti toliau, kokia sritis jiems būtų tinkamiausia, sužinoti, kokiu būdu galėtų pagerinti savo mokymosi rezultatus, išskirti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

      Gimnazijoje dirba psichologė Lina Labatmedienė, 320 kab., el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien236
Šią savaitę2126
Viso1208441

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos