Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.
 

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

 Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Psichologas

Psichologas

      Svarbiausia mokyklos psichologo darbo sritis – pagalba vienokių ar kitokių sunkumų turintiems mokiniams. Kreipiamasi dėl pačių įvairiausių problemų – ilgai užsitęsusios prastos nuotaikos, nuolatinių konfliktų namuose ar su bendraamžiais, patiriamų patyčių, mokymosi sunkumų, nerimo, nepakankamo pasitikėjimo savimi, sunkumų kontroliuojant savo elgesį ar emocijas ir pan.  Taip pat ateina pasitarti ir tie mokiniai, kurie nori sužinoti, kaip jie patys galėtų padėti krizę išgyvenantiems savo draugams. Svarbu atsiminti, jog problemos negali būti skirstomos į „dideles“ ir „mažas“ – dažnai aplinkiniai nuvertina vieni kitų rūpesčius sakydami, jog tai tik „smulkmena“ . Tačiau tai, kas kitam atrodo smulkmena, kartais gali būti labai svarbu.

      Su mokiniais (ar, reikalui esant, jų tėvais, globėjais, mokytojais) psichologas daugiausiai bendrauja konsultacijų metu. Tiek pats faktas, jog buvo kreiptasi pagalbos, tiek visa informacija, kurią specialistas sužino susitikimų metu yra anonimiška. Psichologas ir klientas atsakomybę už problemos sprendimą dalinasi po lygiai – tam, kad situacija keistųsi reikia abiejų pusių pastangų. Psichologas nieko nesprendžia už besikreipiantį pagalbos žmogų – bendraudamas su klientu jis tiesiog padeda rasti jam geriausiai tinkančią išeitį. Arba išgyventi sunkias situacijas, kai aplinkinių paramos nebepakanka.  Jei dėl mokinio kreipiasi suaugusieji, svarbu suprasti, jog psichologas nėra teisėjas, palaikantis vieną ar kitą pusę. Jo tikslas – padėti rasti tokį sprendimą, kuris būtų kiek įmanoma geresnis visiems. Tačiau norint pasiekti gerą rezultatą stengtis, keistis, daryti nuolaidas reikės ir vaikui ar paaugliui, ir suaugusiesiems.

      Didelę konsultacijų dalį užimą pokalbiai. Kalbėti svarbu, nes kartais tam, kad sumažėtų slegiantys jausmai užtenka garsiai išsakyti kankinančias mintis. Tačiau susitikimų metu, priklausomai nuo kliento norų ir polinkių, gali vykti ir kitokia veikla – pvz. daromos įvairios piešimo užduotys, padedančios  išreikšti ir suprasti savo vidinius išgyvenimus.

      Taip pat taikomi ir psichologiniai testai, kurie padeda geriau pažinti savo asmenybę, turimus gabumus, profesinius interesus. Todėl pas psichologą gali kreiptis ir tie mokiniai, kurie neturi ypatingų sunkumų, tačiau nori giliau suprasti save, atrasti, ką norėtų daryti toliau, kokia sritis jiems būtų tinkamiausia, sužinoti, kokiu būdu galėtų pagerinti savo mokymosi rezultatus, išskirti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

      Gimnazijoje dirba psichologė Jurga Raudienė.

      Psichologo kabinetą rasite trečiajame senojo korpuso aukšte - 320 kab., šalia informatikos kabineto.

      Susitarti dėl susitikimo arba užduoti rūpimą klausimą galite ir rašydami el. paštu adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien229
Šią savaitę229
Viso283412

Dabar lankosi

1
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos