Metodinė taryba

Metodinė taryba – gimnazijos savivaldos institucija, organizuojanti mokytojų metodinę veiklą. Ją sudaro metodinių grupių pirmininkai. Tarybą kuruoja direktoriaus pavaduotojas ugdymo reikalams, paskirtas direktoriaus įsakymu. Metodinės tarybos posėdžiai planuojami ir šaukiami kartą per mėnesį. Metodinė taryba veikia pagal gimnazijos direktoriaus patvirtintą metodinės tarybos darbo reglamentą. Metodinės tarybos sudėtį įsakymu tvirtina gimnazijos direktorius. Už savo veiklą metodinė taryba atsiskaito Mokytojų tarybos posėdyje mokslo metų pabaigoje.

Metodinės tarybos funkcijos:

- Koordinuoja gimnazijos metodinių grupių veiklą.
- Dalyvauja kuriant gimnazijos veiklos programą, inicijuoja projektinių grupių veiklą.
- Priima sprendimus dėl ugdymo proceso organizavimo, aptaria ugdymo programų vykdymą.
- Teikia siūlymus mokytojų tarybai dėl pedagoginės veiklos tobulinimo formų ir metodų.
- Analizuoja pedagoginio vadovavimo mokinių savivaldai būklę.
- Parenka atnaujinamos veiklos sritis, rūpinasi geros patirties sklaida.
- Organizuoja bendrus metodinius renginius gimnazijoje.
- Teikia rekomendacijas mokytojams, besirengiantiems atestuotis ar tvirtinti kvalifikacinę atitiktį.
- Dalyvauja užsakant vadovėlius, grožinę literatūrą, kitas mokymo priemones iš „mokinio krepšelio“ lėšų.

Mokytojų metodinės tarybos pirmininkas – Zita Talutienė, geografijos mokytoja ekspertė.

Metodinės tarybos nariai:

Lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė – Jūratė Petrikaitė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Pirmos užsienio kalbos metodinės grupės pirmininkas – Saulius Skučas, anglų kalbos mokytojas metodininkas;
Antrų užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė – Aušra Masiulienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė;
Gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė – Asta Račkauskienė, chemijos mokytoja ekspertė;
Socialinių mokslų ir dorinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė – Zita Talutienė, geografijos mokytoja ekspertė;
Matematikos ir informacinių technologijų metodinės grupės pirmininkė – Virginija Levanauskaitė, informacinių technologijų ir matematikos vyresnioji mokytoja;
Kūno kultūros, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkas – Virgilijus Urbšys, kūno kultūros mokytojas metodininkas;
Klasių vadovų/kuratorių metodinės grupės pirmininkė – Laura Kuncevičienė, etikos mokytoja, IC klasės vadovė.

Viso319871