• header01.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Nuo 2020 m. sausio 2 d. bus priimami Jūsų prašymai dėl vaikų priėmimo mokytis gimnazijoje 2020 – 2021 m.m.

Priėmimo metu būtina pateikti prašymą gimnazijos direktoriui (forma pridedama. Prašymus galima užpildyti ir atvykus į gimnaziją).

Prašymo forma:

Prašymai bus priimami  iki 2020 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2020 m. sausio 23 d. sprendimu Nr. TS-20   ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu:

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

Mokinių taryba – nuolat veikianti aukščiausia mokinių savivaldos institucija, kurios struktūrą ir veiklos nuostatus tvirtina gimnazijos direktorius. Mokinių taryba atstovauja mokinių interesams gimnazijoje.

Kuratorius – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Žydrūnė Bastienė
Mokinių tarybą sudaro I-IV gimnazijos klasių mokiniai, iš jų vienas – gimnazijos mokinių prezidentas. Į Mokinių tarybą mokiniai renkami kiekvienų mokslo metų pradžioje organizavus anketų pildymą ir pokalbius su jau esančiais MT nariais. Rinkimų rezultatai fiksuojami protokoluose. Išvykus mokinių tarybos nariui, naujas narys renkamas laikantis tos pačios tvarkos.

Mokinių tarybos sudėtį įsakymu tvirtina gimnazijos direktorius.

Mokinių tarybai vadovauja Mokinių prezidentas. Jis Mokinių tarybos posėdyje slaptu balsavimu. Mokinių tarybos posėdžių sekretorius balsų dauguma renkamas pirmame Mokinių tarybos posėdyje.
Mokinių tarybos posėdis yra teisėtas, jeigu jame dalyvauja 2/3 visų jos narių. Esant balsų po lygiai, lemiamą balsą turi Mokinių prezidentas. Nutarimai priimami balsų dauguma.

Mokinių taryba 2019/2020 m.m.:

Eil.nr.

ŠIUO METU GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTĖ – IIE KLASĖS MOKINĖ UGNĖ ŠIMONĖLYTĖ

Mokinių tarybos nuotatai:

Mokinių tarybos funkcijos:

• Teikia siūlymus gimnazijos vadovybei dėl ugdomojo proceso ir mokinių darbo tvarkos taisyklių tobulinimo, nepamokinės veiklos organizavimo, mokinių elgesio vertinimo, skatinimo ir nuobaudų skyrimo.
  • Svarsto ir sudaro svarbiausių mokinių renginių planus.
  • Rūpinasi drausme ir tvarka mokykloje.
  • Dalyvauja renginiuose, labdaros akcijose, vykdant mokinių patyčių, žalingų įpročių ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevenciją.
  • Gina mokinių teises gimnazijoje ir už gimnazijos ribų
  • Bendradarbiauja su Kauno rajono mokinių taryba ir Lietuvos moksleivių sąjunga.

Metodinė taryba – gimnazijos savivaldos institucija, organizuojanti mokytojų metodinę veiklą. Ją sudaro metodinių grupių pirmininkai. Tarybą kuruoja direktoriaus pavaduotojas ugdymo reikalams, paskirtas direktoriaus įsakymu. Metodinės tarybos posėdžiai planuojami ir šaukiami kartą per mėnesį. Metodinė taryba veikia pagal gimnazijos direktoriaus patvirtintą metodinės tarybos darbo reglamentą. Metodinės tarybos sudėtį įsakymu tvirtina gimnazijos direktorius. Už savo veiklą metodinė taryba atsiskaito Mokytojų tarybos posėdyje mokslo metų pabaigoje.

Puslapis 1 iš 2

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.