• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

NeVE Art/action: Creating a common feeling among teenagers for a New Vision of Europe

2023-1-IT02-KA220-SCH-000151840

Tai  Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos naujo projekto pavadinimas. Gimnazija 2023-2026 m. tapo tarptautinio Erasmus+ projekto partnere. Projekto koordinatoriai- Italijos Roma Tre universitetas ir švietimo įstaigas konsultuojanti įmonė Demetra SPV. Projekte dalyvauja 6 Europos mokyklos bei multimedijos partneris iš Slovėnijos. Projekto tikslas-Bendro jausmo tarp paauglių kūrimas Naujos Europos vizijos projektui ir skirtas Pranciškaus Asyžiečio 800-osioms mirties metinėms paminėti. Mokiniams kasmet bus pateikti 3 skirtingi tekstai apie Pranciškų Asyžietį, kurį jie skaitys ir nagrinės. Kasmet 2 mokyklos rengs tų metų teksto vaidinimą-performansą. Mokinių vertybių ir gyvenimo suvokimo pokytis bus stebimas mobiliosios aplikacijos sukurto klausimyno pagalba.

2023 m. gruodžio 5-6 d.d. įvyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Romoje. Susitikimo metu buvo aptarti projekto tikslų įgyvendinimo būdai, priemonės, terminai bei projekto finansavimas. Gimnaziją atstovavo projekto iniciatorė ir koordinatorė anglų kalbos mokytoja Edita Liutkevičienė.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien244
Šią savaitę2134
Viso1208449

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos