• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Gruodžio 07 d. smiginio varžybomis prasidėjo Kauno rajono mokyklų mokinių 2023/2024 m.m. sporto žaidynės

Į šias varžybas, kurios vyko Ežerėlio pagr. mokykloje susirinko gausus būrys sportininkų iš Kauno rajono mokyklų. Dalyvavo 24 Kauno rajono bendrojo lavinimo įstaigų vaikinų ir merginų komandos. Po 3 valandų trukusių atkaklių kovų, paaiškėjo šių varžybų nugalėtojai ir prizininkai. Vaikinams -  Pauliui (IE) ir Deividui (ID) pritruko sėkmės, kad galėtų kovoti dėl prizinių vietų, o štai merginoms – Kamilei (IC) ir Smiltei (IIA), sekėsi daug geriau. Jos labai lengvai vienodu rezultatu 2:0 nugalėjo Čekiškės Prano Dovydaičio, Vandžiogalos, VDU Ugnės Karvelio, Babtų gimnazijos merginas ir tik po labai atkaklios kovos paskutiniame sete pralaimėjo Raudondvario gimnazijos merginoms ir užėmė II vietą bei pasidabino sidabro medaliais.

Džiaugiuosi tiek Kamilės ir Smiltės bei Pauliaus ir Deivido pasiektais rezultatais, nes jie smiginio būrelį pradėjo lankyti tik šiais metais. Tad jų laukia dar daug gražių pergalių.  Merginų ir vaikinų komandas varžyboms ruošė mokytojas Virgilijus Urbšys.

Fizinio ugdymo mokytojas

Virgilijus Urbšys

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien223
Šią savaitę2113
Viso1208428

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos