• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Tarptautinis „eTwinning“ mokyklų komandų seminaras Latvijoje

Lapkričio 6–8 dienomis Rygoje, Latvijoje, vyko įdomus ir naudingas „eTwinning“mokykloms skirtas seminaras, kuriame dalyvavo Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšo gimnazijos Telšių „Germanto“ progimnazijos, Lietuvos Sporto Universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos ir Kauno Technologijų Universiteto Vaižganto progimnazijos atstovės. Mokyklos komandą sudarė patyrusios ir mažai patirties programoje „eTwinning“ turinčios atstovės. Šiame seminare vyko bendradarbiavimas ir diskusijos bei darbas grupėse, kuriose diskutavome apie iššūkius su kuriais susiduria „eTwinning“ mokyklos. 

Seminaro metu buvo skiriamas dėmesys mokyklų bendradarbiavimui, „eTwinning“mokyklų gerosios patirties pristatymams ir veikloms, kurios skatina mokinius tapti aktyviais pokyčių agentais.

Įvairių veiklų ir užsiėmimų metu  seminaro dalyvės  bendravo ir bendradarbiavo su kolegėmis tarptautinėse komandose. Bendradarbiavimas vyko naudojant ir skaitmenines interaktyvias lentas  „Padlet“, „Jamboard”.  Šie  įrankiai buvo naudojami dalyvių prisistatymui ir bendrų darbo rezultatų pristatymui seminaro metu.

Nepaprastai sužavėjo neformalaus mokymosi trenerės ir  jaunimo darbuotojos Ievos Grundšteinės  iš Latvijos pasiūlyti aktyvūs metodai, kurie įtraukia, skatina mąstyti ir bendradarbiauti.  Seminaro dalyviai turėjo galimybę išbandyti žaidimą  su kortomis, skirtą emociniam atsparumui ugdyti bei kinestetiniam metodui pritaikyti, „keturių kampų” ir „sniego gniūžtės” metodus diskusijai pagal pomėgius ir kt.

Mažiau patirties turinčios mokytojos mokėsi iš jau ne vieną sėkmingą projektą įgyvendinusių mokytojų pavyzdžių.

Seminaro metu dalyviai ne tik išgirdo įdomių idėjų, bet ir ketina įgyvendinti jas praktiškai savo projektuose. Seminaras suteikė pasitikėjimo, kuriant efektyvius ir prasmingus projektus. Tikimės, kad pozityvumas, kūrybiškumas ir bendradarbiavimas toliau lydės „eTwinning“mokyklas, o naujos idėjos paskatins daugiau mokytojų įsitraukti į „eTwinning“  mokytojų gretas.

Parengė mokytojos Alina Vitkauskienė, Kristina Grigaitė-Bliūmienė

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien229
Šią savaitę2119
Viso1208434

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos