Comenius daugiašalė partnerystė „European Education with Information and Communication Technologies" ( „Europinis mokymas su IKT")

Comenius daugiašalė partnerystė „European Education with Information and Communication Technologies" ( „Europinis mokymas su IKT")

Mokymosi visą gyvenimą programa

Projekto Nr.: 2008-1-BG1-COM06-00140-5

Projekto trukmė: 2008-2010

Partnerystės aprašymas:
Šio projektas yra skirtas pagerinti mokymo ir mokymosi mokykloje kokybę naudojant kompiuterines programas ir internetą. Šiuo projektu tikimasi skatinti šiuolaikinį europinį mokymą derinant novatorišką informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) naudojimą ir naudingą bendravimą ir bendradarbiavimą tarp visų šalių dalyvių. Norėdami veiksmingai mokytis visą gyvenimą mes turime greitai prisitaikyti prie naujos tikrovės, bei pritaikyti naująsias technologijas ir jų teikiamas galimybes klasėje. Nors kompiuteriais mielai naudojasi daugelis mokytojų ir mokinių, jų tikrosios galimybės ne visada išnaudojamos tinkamai. Dalindamiesi kilusiom idėjom ir jas aptardami, pasikeisdami turima medžiaga, atlikdami tyrimus, siūlydami kūrybiškesnes pamokas pvz. naudojantis Power Point pristatymus, ar naudodami internetą,mes galime paskatinti tiek mokytojų tiek mokinių pasiekimus, pakelti moksleivių motyvaciją, sužadinti kūrybinį mąstymą ir padėti jiems suvokti kiek daug įvairių galimybių patobulinti šviečiamąją veikla yra siūloma jiems naudojant kompiuterius ir internetą. Šis projektas pagerins mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius, kurie bus naudingi būsimiems abiturientams ir padės apsispręsti studentams norintiems studijuoti IKT.

Indėlis į europinius prioritetus:

Sustiprinti šiuolaikinių užsienio kalbų mokymąsi
Bendravimas užsienio kalbomis yra pagrinde susiaurėjęs iki anglų kalbos, nes kitos užsienio kalbos nėra įtrauktos nei į vieną iš dalyvaujančių šalių mokymo programų. Taigi moksleiviai, mokytojai ir dalyvaujantis personalas yra prašomi naudotis anglų kalba kaip šios partnerystės bendravimo kalba. Visa medžiaga bus spausdinama gimtąja dalyvaujančios šalies bei anglų kalba. Visos dalyvaujančios mokyklos bus kviečiamos prašyti skirtingo lygio anglų kalbos studentų išversti projekto veiklą, rezultatus ir susitikimus.

Pagerinti mokytojų rengimo kokybę ir europinę svarbą
Ši partnerystė garantuoja, kad personalas mokysis pagrindinių darbo kompiuteriu įgūdžių. Atgaivintas IKT kursas organizuojamas kiekvienoje mokykloje pirmaisiais projekto metais. Mokytojais pasidalins pasiektais rezultatis.

Peržengti socio-ekonomines kliūtis ir išvengti ankstyvo išėjimo iš mokyklos
Projekto tikslas yra kurti įdomias pamokas naudojantis kompiuterinėmis programomis ir internetu kaip priemone, galinčia pakelti moksleivių motyvaciją ir sumažinti ankstyvą jų iškritimą iš mokymosi sistemos.

Pakelti moksleivių kūrybiškumą ir novatoriškumą mokantis įvairių dalykų
Šis projektas išbando naujus ir šiuolaikinius IKT metodus tam kad mokymasis teiktų džiaugsmą mokiniams ir sukurtų gerą mokymosi aplinką. Mokyklos sukuria mokomųjų temų skyrius, kuriuose sujungia įvairių skirtingų mokomųjų dalykų teorinę ir praktinę medžiagą. Juose atkreipiamas dėmesys į gimtąją kalbą bei užsienio kalbas, istoriją, geografiją, meną, gamtos mokslus ir matematiką.

Kultūrinis sąmoningumas ir išraiška.
Šio projekto metu mes norime išmokyti moksleivius būti kultūriškai sąmoningus. Mes norime išmokyti gerbti kitas kultūras (jaunąją kartą su kitų tautų teisėmis turinčią savo pačių šaknis ir savo tapatybę bei skirtumus).

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.
Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Projektų koordinatorė: IT vyr. mokytoja Virginija Levanauskaitė

Plačiau apie projektus www.comeniusproject.noads.biz

\clip_image001.jpg" o:title="Mokymosi visą gyvenimą programa"/> Mokymosi visą gyvenimą programa

Projekto Nr.: 2008-1-BG1-COM06-00140-5

Projekto trukmė: 2008-2010

Partnerystės aprašymas:

Indėlis į europinius prioritetus:

Sustiprinti šiuolaikinių užsienio kalbų mokymąsi

Pagerinti mokytojų rengimo kokybę ir europinę svarbą

Peržengti socio-ekonomines kliūtis ir išvengti ankstyvo išėjimo iš mokyklos

Pakelti moksleivių kūrybiškumą ir novatoriškumą mokantis įvairių dalykų

Kultūrinis sąmoningumas ir išraiška.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Projektų koordinatorė: IT vyr. mokytoja Virginija Levanauskaitė

Plačiau apie projektus www.comeniusproject.noads.biz