• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 

Kelionė į Molėtus

     Garliavos J. Lukšos gimnazijos IIA, IIB ir IID klasių mokiniai dalyvavo ekskursijoje „Rudens lygiadienis Molėtuose". Du pirmadienius (09-24 ir 10-01) po pamokų vyko į edukacines keliones. Kelionės programoje: Molėtų observatorija, etnokosmologijos muziejus, dangaus šviesulių stebykla ir naktinis dangaus kūnų stebėjimas teleskopu. 
      Molėtų observatorijoje išklausėme įdomią paskaitą apie Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienas, apžiūrėjome didžiausią Šiaurės Europoje mokslinės paskirties 165cm skersmens teleskopą. Etnokosmologijos muziejuje domėjomės eksponatais ir iš apžvalgos aikštelės gėrėjomės apylinkių grožiu. Dangaus šviesulių stebykloje sustoję ratu apie Saulės - ugnies aukurą, klausėmės emocingos etnoastronomo J. Vaiškūno paskaitos. Čia apsilankius galima susidaryti įspūdį, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai ir vyko kalendorinio laiko skaičiavimai.
      Programos vinis - naktinis dangaus stebėjimas. 80cm skersmens teleskopu stebėjome, kaip atrodo sprogusi žvaigždė, Saturnas ir jo žiedai, žvaigždžių spiečiai. Įspūdingas žvaigždėtas dangus matėsi ir pro teleskopą gaubiantį kupolo plyšį.
 
Fizikos mokytoja A. Armonienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien126
Šią savaitę1171
Viso466649

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos