Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas gimnazijoje

Gegužės 10-ą dieną gimnazijoje vyko Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas. Į kvietimą dalyvauti atsiliepė aštuonios rajono mokyklo. Konkurse dalyvavo  Raudondvario gimnazija, Žapyškio pagrindinė mokykla, Ežerėlio pagrindinė mokykla, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Karmėlavos B. Buračo gimnazija, Neronių gimnazija ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai.

Konkursą sudarė 2 turai. Pirmajame ture mokiniai turėjo raiškiai perskaityti savo pasirinktą anglų ar amerikiečių rašytojo kūrinį ar ištrauką. Vertintojai po pirmo  turo iš 14 dalyvių  išrinko 5, kurie antrame ture turėjo  išsitraukti nežinomą publicistinį tekstą anglų kalba. Buvo skirtos 2 minutes susipažinti su tekstu ir jį raiškiai perskaityti auditorijai.

Konkurso nugalėtoja pripažinta  Saulė Mikšytė iš Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, antrą ir trečią vietas pasidalino Raudondvario gimnazijos mokinės. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojos apdovanotos diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Konkursas praėjo sklandžiai. Tikimės, kad jį organizuosime ir kitais metai.

Raimonda Žvinienė