Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas gimnazijoje

      Gegužės 10-ą dieną gimnazijoje vyko Kauno rajono 8-11 kl. mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas. Į kvietimą dalyvauti atsiliepė aštuonios rajono mokyklo. Konkurse dalyvavo  Raudondvario gimnazija, Žapyškio pagrindinė mokykla, Ežerėlio pagrindinė mokykla, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Karmėlavos B. Buračo gimnazija, Neronių gimnazija ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai.

      Konkursą sudarė 2 turai. Pirmajame ture mokiniai turėjo raiškiai perskaityti savo pasirinktą anglų ar amerikiečių rašytojo kūrinį ar ištrauką. Vertintojai po pirmo  turo iš 14 dalyvių  išrinko 5, kurie antrame ture turėjo  išsitraukti nežinomą publicistinį tekstą anglų kalba. Buvo skirtos 2 minutes susipažinti su tekstu ir jį raiškiai perskaityti auditorijai.

     Konkurso nugalėtoja pripažinta  Saulė Mikšytė iš Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, antrą ir trečią vietas pasidalino Raudondvario gimnazijos mokinės. Visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojos apdovanotos diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Konkursas praėjo sklandžiai. Tikimės, kad jį organizuosime ir kitais metai.

Raimonda Žvinienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien105
Šią savaitę2342
Viso422182

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos