• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 
Gimnazistai Lietuvos Policijos mokykloje
2018 metų balandžio 13 dieną, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos IIIC klasės mokiniai, kartu su auklėtoju Virgilijumi Urbšiu, gavo progą apsilankyti Lietuvos Policijos mokykloje, kurioje vyko atvirų durų diena. Jos metu vyko Lietuvos policijos mokyklos viršininko Algirdo Kaminskio sveikinimo žodis, LPM rikiuotės grupės pasirodymas, Policijos kinologų pasirodymas, kurios metu buvo rodoma kaip šuo sučiumpa nusikaltėlį ar gali užuos narkotines medžiagas. Parodomoji programa: „Fizinės prievartos panaudojimas policijos veiklos", kurios metu buvo rodoma, kaip policininkai pagauna nusikaltėlius bei apgina nukentėjusiuosius. Parodomoji programa: „Eismo įvykio įforminimo ypatumai", tai netikras eismo įvykis, kurio metu kaktomuša buvo susidaužę dvi mašinos. Į pagalbą atskubėjo medikai, policijos kelios brigados ir gaisrininkai. Gaisrininkai atkirpo stogą, kuo atsargiau bandė iškelti du nukentėjusiuosius asmenis, į pagalbą atskubėjo ir medicinos pagalba.
Sėkmingai iškelti nukentėjusieji, išgabenti į ligoninę, o viso eismo įvykio spręsti pasiliko pareigūnai. Na ir paskutinė tikrai neprasta parodomoji programa: „Policijos taktika", buvo parodyta kaip yra sugaunamas nusikaltėlis, kaip yra praduriamos padangos, ir tolesni veiksmai nukentėjusiojo asmens. Taip pat viso šio renginio metu, buvo galima apžiūrėti ekspozicijas: LPM ekspozija: supažindinimas su policijos ginkluote, specialiosiomis priemonėmis.
Lietuvos kelių policijos tarnybos ekspozicija: policijos darbe naudojamų transporto priemonių bei jose įrengtos specialiosios technikos demonstravimas. LPM informacijos centras. Raitojo būrio veiklos pristatymas ir ekspozicija. Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras" ekspozicija.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien127
Šią savaitę1172
Viso466650

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos