Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Baltijos jūros projekto tarptautinėje konferencijoje „Aplinkos raida“

Šių metų kovo 27 dieną mūsų gimnazijos IIIB klasės mokinė Kamilė Pavėsytė kartu su fizikos mokytoja Audrone Armoniene lankėsi Vilniaus Žemynos gimnazijoje, Baltijos jūros projekto tarptautinėje konferencijoje „Aplinkos raida“. Šioje konferencijoje Kamilė skaitė pranešimą apie tai, kaip jos namuose saulės energija naudojama gaminti elektrą ir šilumą, vėliau atliko praktinį darbą kartu su kitais konferencijos dalyviais. Konferencijos svečiai- japonai iš Sakai miesto pristatė savo darbus.

Ekologija jiems labai svarbi. Japonija nepamiršusi Hirošimos ir Nagasaki tragedijos, Fukušimos avarijos. Mokytoja taip pat nenuobodžiavo- mokytojams vyko seminarai apie naujus metodus ugdymo procese. Tiek mokinė, tiek mokytoja liko labai patenkintos renginiu - patobulino savo gamtamokslinias žinias bei praktines kompetencijas. Po konferencijos pasigrožėjome Vilniaus senamiesčiu.

Kamilė pavėsytė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis