Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Netradicinių pamokų savaitė Nyderlanduose

Šių metų kovo 11 - 17 dienomis, dalyvaudami tarptautinėje mokinių mainų programoje, savaitei laiko palikome Lietuvą ir išvykome į Nyderlandus (Olandiją). Pirmomis dienomis susipažinome su miesteliu  Weert, kuriame ir gyvenome, bei su mūsų draugų iš Olandijos mokykla - Het College Weert. Ši mokykla mums paliko didelį įspūdį. Tai dar visai nauja, moderni, pritaikyta ateities visuomenei mokykla. Joje mokosi motyvuoti mokiniai, vertinantys galimybes, kurias jiems suteikia ši ugdymo įstaiga.

Į Olandiją vykome planuodami atlikti tam tikras užduotis.  Kiekvienas turėjome skirtingų  veiklų, kurios mums buvo aktualios. Mūsų tikslas buvoišsiaiškinti, kaip vyksta restoranų ir viešbučių verslas, kaip žmonės jo siekia ir kokios galimybės atsiveria dirbant šioje srityje. Lankėmės aptarnavimo bei apgyvendinimo įmonėse, mokyklose, universitetuose, kur žmonės yra ruošiami šiai specialybei.Kiekvieną  dieną bandėme išsiaiškinti ir rasti atsakymus į klausimus, kurie mums rūpėjo. Taip pat turėjome puikią progą padirbėti virtuvėje su profesionaliu šefu. Visi sutikti žmonės draugiškai bei svetingai dalinosi savo patirtimi, suteikė naudingų patarimų.

Žinoma, turėjome nuostabų laiką, praleistą su visa olandų ir lietuvių grupe. Žmonės šilti ir nuoširdūs, puikiai bendravome vieni su kitais,  palaikome ryšius ir dabar. Manau, kad tai dar  ne paskutinis mūsų susitikimas su jais..

Džiaugiamės, jog turėjome galimybę dalyvauti šioje mainų programoje. Įgijome daug patirties bendradarbiaujant su užsieniečiais, susipažinome su  šalies kultūra, miestų architektūra bei užmezgėme draugiškus ryšius su bendraamžiais. O kas dar nedalyvavote mainų programose, rekomenduojame įveikti  visas savo baimes, jeigu jų turite, ir išbandyti save. Mielai kartotume šią kelionę dar kartą...

Deimantė Pažėraitė, IIIB kl.
Emilija Cikanavičiūtė, IIID kl.

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis