• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg
   
 

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

 

 

Netradicinių pamokų savaitė Nyderlanduose

      Šių metų kovo 11 - 17 dienomis, dalyvaudami tarptautinėje mokinių mainų programoje, savaitei laiko palikome Lietuvą ir išvykome į Nyderlandus (Olandiją). Pirmomis dienomis susipažinome su miesteliu  Weert, kuriame ir gyvenome, bei su mūsų draugų iš Olandijos mokykla - Het College Weert. Ši mokykla mums paliko didelį įspūdį. Tai dar visai nauja, moderni, pritaikyta ateities visuomenei mokykla. Joje mokosi motyvuoti mokiniai, vertinantys galimybes, kurias jiems suteikia ši ugdymo įstaiga.

      Į Olandiją vykome planuodami atlikti tam tikras užduotis.  Kiekvienas turėjome skirtingų  veiklų, kurios mums buvo aktualios. Mūsų tikslas buvoišsiaiškinti, kaip vyksta restoranų ir viešbučių verslas, kaip žmonės jo siekia ir kokios galimybės atsiveria dirbant šioje srityje. Lankėmės aptarnavimo bei apgyvendinimo įmonėse, mokyklose, universitetuose, kur žmonės yra ruošiami šiai specialybei.Kiekvieną  dieną bandėme išsiaiškinti ir rasti atsakymus į klausimus, kurie mums rūpėjo. Taip pat turėjome puikią progą padirbėti virtuvėje su profesionaliu šefu. Visi sutikti žmonės draugiškai bei svetingai dalinosi savo patirtimi, suteikė naudingų patarimų.

      Žinoma, turėjome nuostabų laiką, praleistą su visa olandų ir lietuvių grupe. Žmonės šilti ir nuoširdūs, puikiai bendravome vieni su kitais,  palaikome ryšius ir dabar. Manau, kad tai dar  ne paskutinis mūsų susitikimas su jais..

      Džiaugiamės, jog turėjome galimybę dalyvauti šioje mainų programoje. Įgijome daug patirties bendradarbiaujant su užsieniečiais, susipažinome su  šalies kultūra, miestų architektūra bei užmezgėme draugiškus ryšius su bendraamžiais. O kas dar nedalyvavote mainų programose, rekomenduojame įveikti  visas savo baimes, jeigu jų turite, ir išbandyti save. Mielai kartotume šią kelionę dar kartą...

Deimantė Pažėraitė, IIIB kl.
Emilija Cikanavičiūtė, IIID kl.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien196
Šią savaitę543
Viso451335

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos