Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Netradicinių pamokų savaitė Nyderlanduose

Šių metų kovo 11 - 17 dienomis, dalyvaudami tarptautinėje mokinių mainų programoje, savaitei laiko palikome Lietuvą ir išvykome į Nyderlandus (Olandiją). Pirmomis dienomis susipažinome su miesteliu  Weert, kuriame ir gyvenome, bei su mūsų draugų iš Olandijos mokykla - Het College Weert. Ši mokykla mums paliko didelį įspūdį. Tai dar visai nauja, moderni, pritaikyta ateities visuomenei mokykla. Joje mokosi motyvuoti mokiniai, vertinantys galimybes, kurias jiems suteikia ši ugdymo įstaiga.

Į Olandiją vykome planuodami atlikti tam tikras užduotis.  Kiekvienas turėjome skirtingų  veiklų, kurios mums buvo aktualios. Mūsų tikslas buvoišsiaiškinti, kaip vyksta restoranų ir viešbučių verslas, kaip žmonės jo siekia ir kokios galimybės atsiveria dirbant šioje srityje. Lankėmės aptarnavimo bei apgyvendinimo įmonėse, mokyklose, universitetuose, kur žmonės yra ruošiami šiai specialybei.Kiekvieną  dieną bandėme išsiaiškinti ir rasti atsakymus į klausimus, kurie mums rūpėjo. Taip pat turėjome puikią progą padirbėti virtuvėje su profesionaliu šefu. Visi sutikti žmonės draugiškai bei svetingai dalinosi savo patirtimi, suteikė naudingų patarimų.

Žinoma, turėjome nuostabų laiką, praleistą su visa olandų ir lietuvių grupe. Žmonės šilti ir nuoširdūs, puikiai bendravome vieni su kitais,  palaikome ryšius ir dabar. Manau, kad tai dar  ne paskutinis mūsų susitikimas su jais..

Džiaugiamės, jog turėjome galimybę dalyvauti šioje mainų programoje. Įgijome daug patirties bendradarbiaujant su užsieniečiais, susipažinome su  šalies kultūra, miestų architektūra bei užmezgėme draugiškus ryšius su bendraamžiais. O kas dar nedalyvavote mainų programose, rekomenduojame įveikti  visas savo baimes, jeigu jų turite, ir išbandyti save. Mielai kartotume šią kelionę dar kartą...

Deimantė Pažėraitė, IIIB kl.
Emilija Cikanavičiūtė, IIID kl.

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis