• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg
   
 

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

 

 

Pamoka 100-mečiui

      Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai ir mokytojai tęsia gražius, prasmingus ir reikalingus darbus minėdami Lietuvos Respublikos šimtmetį. Mokytoja Laima Stančiauskienė, suprasdama, kaip svarbu parengti jaunų gabių mokytojų pamainą Lietuvos mokykloms, gimnazijos abiturientėms sudarė galimybę ,,pasimatuoti‘‘ mokytojo profesiją ir pravesti matematikos pamoką, skirtą Lietuvos 100-čiui. 

      Keleto susitikimų su mokytoja metu gimnazistės susipažino su šiuolaikinei pamokai keliamais reikalavimais, pamokos struktūra, laiko planavimu, motyvavimu darbui ir t.t. Reikia pripažinti, kad ne visos gimnazistės rado drąsos praktiškai pritaikyti gautas žinias. Pirmoji save išbandyti ryžosi IVA klasės abiturientė Aurelija Remeikaitė, kuri kovo 19 d.  IIA klasėje vedė pamoką ,,Stačiojo trikampio smailiojo kampo sinusas.“ Aurelija  puikiai išdėstė temą, akcentuodama praktinį žinių taikymą, gebėjo parinkti tinkamus ir įdomius uždavinius, gerai suplanavo laiką ir pamokos dalis, užmezgė nuoširdų ryšį su mokiniais, nors pati pripažino, kad atsistoti prieš klasę buvo tikras iššūkis. Pamokos gale tiek jaunoji mokytoja, tiek IIA klasės gimnazistai vieni kitiems padėkojo už pamoką ir darbą drauge.

Aurelija Remeikaitė galėtų tapti puikia matematikos mokytoja, nes yra atsakinga, pareiginga, nuolat konsultuoja klasės draugus, o be to, yra gabi ir kūrybinga. Šiais metais Aurelija Remeikaitė tapo Lietuvos Respublikos jaunųjų matematikų olimpiados II turo prizininke, užėmė II vietą Kauno rajone IV klasių grupėje. Sveikiname Aureliją  ir didžiuojamės ja.

Informaciją pateikė mokytoja Laima Stančiauskienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien196
Šią savaitę543
Viso451335

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos