Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Ar gerai žinai Lietuvos istoriją?

Atšventus Vasario 16-ąją ir belaukiant Kovo 11-osios, gimnazijoje vyko renginiai, kuriuose mokiniai galėjo pasitikrinti, ar jie tikrai  gerai  žino Lietuvos istoriją.

III gimnazinių klasių istorikai taip pat varžėsi tarpusavyje dėl geriausiai išmanančios Lietuvos istoriją komandos vardo. Kovo 5 d.  dvi pamokas vykusiame protų mūšyje laimėtojai buvo visi – prisiminė arba sužinojo svarbiausius, įdomiausius Lietuvos istorijos faktus: nuo tarpukario lito „tėvo“ pavardės iki lietuviškos šunų veislės pavadinimo.    Mokiniai nutarė, jog tokius renginius organizuos kitoms klasių grupėms ir skleis istorines žinias apie Lietuvą.

Na, o vasario 28 dieną gimnazijos mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ I etape. Gimnazistai turėjo atsakyti į 40 įdomių klausimų iš įvairių Lietuvos istorijos laikotarpių. Geriausiai sekėsi II klasės gimnazistui Deividui Volfui, kuris kovo 10 dieną atstovaus gimnaziją Lietuvos Respublikos Seime vyksiančiame respublikiniame Lietuvos istorijos žinovo II etape. Linkime jam sėkmės!

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Leidinys „Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai - 25“