• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg
   
 

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

 

 

Ar gerai žinai Lietuvos istoriją?

      Atšventus Vasario 16-ąją ir belaukiant Kovo 11-osios, gimnazijoje vyko renginiai, kuriuose mokiniai galėjo pasitikrinti, ar jie tikrai  gerai  žino Lietuvos istoriją.

      III gimnazinių klasių istorikai taip pat varžėsi tarpusavyje dėl geriausiai išmanančios Lietuvos istoriją komandos vardo. Kovo 5 d.  dvi pamokas vykusiame protų mūšyje laimėtojai buvo visi – prisiminė arba sužinojo svarbiausius, įdomiausius Lietuvos istorijos faktus: nuo tarpukario lito „tėvo“ pavardės iki lietuviškos šunų veislės pavadinimo.    Mokiniai nutarė, jog tokius renginius organizuos kitoms klasių grupėms ir skleis istorines žinias apie Lietuvą.

     Na, o vasario 28 dieną gimnazijos mokiniai dalyvavo nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ I etape. Gimnazistai turėjo atsakyti į 40 įdomių klausimų iš įvairių Lietuvos istorijos laikotarpių. Geriausiai sekėsi II klasės gimnazistui Deividui Volfui, kuris kovo 10 dieną atstovaus gimnaziją Lietuvos Respublikos Seime vyksiančiame respublikiniame Lietuvos istorijos žinovo II etape. Linkime jam sėkmės!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien196
Šią savaitę543
Viso451335

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos