Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus. 

Pagarbiai
Administracija

 

 

Lankėmės vaškinių figūrų parodoje

      Iš vaško žmonės lieja ne tik žvakes, bet ir gamina  vaškines figūras.  Mūsų gimnazijos  mokiniai vyko į Jonavos kultūros Meno centro galeriją apžiūrėti iš Sankt-Peterburgo atvežtos vaškinių figūrų parodos.  Salėje viena šalia kitos sustatytos pačios įvairiausios istorinės asmenybės – Petras I, Ivanas Rūstusis, Čingishanas, Napoleonas, Liudvikas II; mokslininkai – A. Einšteinas, M. Kiuri, Ž.Ž. Kusto; aktoriai, kino herojai, rašytojai ir mūzos – P. Rišaras, Džekas Sperou, V. Šekspyras, Mona Liza ir t.t.

      „Buvo įdomu pažiūreti, kaip atrodė žmonės senovėje. Kai kurie jų  -  kaip tikri.“ – mano T. Kačinskas iš I C klasės.  Tautginui Mirijauskui iš II C labiausiai patiko Ivano Rūsčiojo, Kalmaraveidzio ir Leonardo da Vinčio figūros.

     Šalia kiekvienos vaškinės figūros rusų ir lietuvių kalbomis galima buvo rasti informaciją apie vaizduojamos asmenybės gyvenimą ir nuopelnus.

      Visi gimnazistai vieningai sutarė, kad vaškinės figūros – labai tikroviškos. Galbūt todėl kad jas gaminant naudojami natūralūs plaukai, akių mediciniai protezai ir parenkami maksimaliai į autentiškus panašūs drabužiai.

     Išeidami iš parodos, mūsų moksleiviai Meno galerijos foje paliko savo įrašą su palinkėjimais Lietuvai.

J. Burinskienė, E. Raudaitienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien2
Šią savaitę627
Viso441548

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos