Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus.

Pagarbiai
Administracija

GarliavosJuozoLukšos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Virgilijus Urbšys po pergalės išties buvo laimingas

Puikus startas įsibėgėjant 2018 metams:  laimėta I vieta ir pasidabinta auksiniais medaliais. Keturios rungtynės, keturios pergalės 2017-2018 m.m. Kauno rajono gimnazijų ir progimnazijų mokinių sporto žaidynių 3X3 merginų krepšinio finalinėse varžybose.

Dar kartą buvo įrodyta, kad Garliavos Juozo Lukšos gimnazija — viena geriausių krepšinio komandų rajone. Džiugu, kad mūsų gimnazijos merginos pademonstravo charakterį, valią ir kovingumą bei puikiai reprezentavo savo gimnaziją. Didžiuojuosi jomis, dėkoju už puikų pasirodymą ir su pergale sveikinu Skirmantę Gečaitę, Aistę Stalauskaitę (IG kl.) ir Moniką Eimutytę (IIA).

Virgilijus Urbšys

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.