Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

GarliavosJuozoLukšos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Virgilijus Urbšys po pergalės išties buvo laimingas

Puikus startas įsibėgėjant 2018 metams:  laimėta I vieta ir pasidabinta auksiniais medaliais. Keturios rungtynės, keturios pergalės 2017-2018 m.m. Kauno rajono gimnazijų ir progimnazijų mokinių sporto žaidynių 3X3 merginų krepšinio finalinėse varžybose.

Dar kartą buvo įrodyta, kad Garliavos Juozo Lukšos gimnazija — viena geriausių krepšinio komandų rajone. Džiugu, kad mūsų gimnazijos merginos pademonstravo charakterį, valią ir kovingumą bei puikiai reprezentavo savo gimnaziją. Didžiuojuosi jomis, dėkoju už puikų pasirodymą ir su pergale sveikinu Skirmantę Gečaitę, Aistę Stalauskaitę (IG kl.) ir Moniką Eimutytę (IIA).

Virgilijus Urbšys