• header01.jpg

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

Trečiasis ERASMUS+ NEStOR projekto partnerių susitikimas

2017 m. lapkričio 10 d. Atėnuose vyko trečiasis NEStOR projekto partnerių susitikimas, kuriame gimnaziją atstovavo naujoji projekto koordinatorė anglų k. mokytoja Birutė Danaitienė ir matematikos - informacinių technologijų mokytoja Virginija Levanauskaitė.

Susitikimo metu kiekvienas projekto partneris pristatė nuveiktas savo veiklas, buvo sutarta dėl tolimesnės projekto eigos. Didžiausia dalis susitikimo buvo skirta susipažinti su projektui sukurtu radijo stories portalu. Visą portalą (http://europeanschoolradio.sch.gr/) sukūrė Computer Technology Institute & Press Diophantus (CTI) organizacija. Projekto partneriams vyko mokymai, kaip reikės naudotis portalu, įkelti sukurtus įrašus ir kaip užsirezervuoti laiką radijo tvarkaraštyje.

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos veiklas pristatė Virginija Levanauskaitė. Projekto koordinatorė Birutė Danaitienė kartu su Kipro universiteto atstovėmis aptarė antrosios pamokos scenarijaus makro lygmenį, išsiaiškino kilusius klausimus.

Susitikimas buvo produktyvus ir informatyvus. Tad kitas etapas: antrojo pamokos scenarijaus kūrimas, radijo laikos įrašas pamokai, projekto sklaida Kauno r. mokykloms ir kvietimas prisijungti prie projekto.

Virginija Levanauskaitė

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.