• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg
   
 

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

 

 

Gimnazijoje lankėsi moderni „Mobiliosios bioklasės“ laboratorija

      2017 m. gruodžio 6 d. biologijos kabinete kelioms valandoms įsikūrė moderni mokslinė laboratorija. Ši laboratorija ant ratų – bendras Vilniaus universiteto ir kompanijos „Thermo Fisher Scientific Baltics“ projektas. Tądien, padedami Vilniaus universiteto studentų, dvidešimt keturi IIA klasės gimnazistai, vadovaujami biotechnologijų mokytojų A.Račkauskienės ir A.Juozulyno, tapo gyvybės mokslų tyrėjais.

      Išklausius saugaus elgesio taisykles mokiniams teko susidurti su pirmuoju išbandymu, pipetavimo olimpiada, kurios metu, paėmę skirtingus tirpalus ir nusistatę reikalingus pipečių tūrius, jaunieji tyrėjai turėjo gauti tam tikros masės mišinį. Vėliau mokiniai atliko eksperimentus su DNR: išsodino DNR „siūlus“, tyrė homogenizuotą erkę, ieškojo tariamam erkinio encefalito „virusui“ specifinių DNR sekų, susipažino su elektroforeze. Visiems tai buvo nauja ir labai įsimintina patirtis. Mokiniai sužinojo, kurie jų mėginiai yra užkrėsti erkinio encefalito virusu, borelijų bakterijomis, ar mėginyje nebuvo rasta ieškomos specifinės DNR.

      Šis edukacinis užsiėmimas buvo įdomus ir naudingas, mokiniai iš arti prisilietė prie gyvybės mokslų laimėjimų, susipažino su gamtos mokslų profesijomis, įgijo naujų žinių ir įgūdžių.  Mokiniai patyrė daug gerų emocijų ir pažinimo džiaugsmą.

      Esame labai dėkingi šio projekto sumanytojams ir mus aplankiusiai šauniajai „Mobiliosios bioklasės“ komandai!

 

Projekto įgyvendinimo iniciatorės gimnazijoje:
socialinė pedagogė G.Orintienė,
IIA klasės vadovė I.Grinienė

.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien196
Šią savaitę543
Viso451335

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos