Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus. 

Pagarbiai
Administracija

 

 

Pamoka Salomėjos Nėries muziejuje

    Lapkričio 17oji - vienos garsiausių XXa.lietuvių  poečių Salomėjos Nėries gimtadienis. Tą dieną beveik pusė Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos abiturientų, lydimi lietuvių k. mokytojų Jūratės Petrikaitės ir Giedrės Gustienės, išvyko į Palemone esantį Salomėjos Nėries memorialinį muziejų.Nusivežėme ir simbolišką gimtadienio dovaną - baltų rožių puokštę. Ekskursijos metu sužinojome daugybę įdomių  faktų apie įžymiąją rašytoją, jos gyvenimo kelio peripetijas, kūrybą. 

      Poetės ir jos vyro skulptoriaus Bernardo Bučo namai - jaukūs stilingi menininkų namai, pilni paslapčių. Viena iš jų - nedidukas, užslėptas langelis tarp virtuvės ir Salomėjos Nėries vyro darbo kambario. Žvilgtelėjusi pro jį poetė, netrukdydama vyro, galėdavo pažiūrėti, ar jis užsiėmęs. Ji net sakydavo, kad kai menininką supa mūzos, žmona neturėtų maišytis. Apskritai, visas Nėries vyro suprojektuotas namas paliko mums įspūdį : durys itin žemos, laiptai labai siauri, o miegamasis tarsi atskirame aukšte, ant pakylos. Taip pat labai įsiminė nedidukė rašytojos biblioteka, kurioje yra gausybė įvairių knygų  skirtingomis kalbomis (poetė mokėjo rusų, lenkų, vokiečių, latvių kalbas). Akis patraukė ir ketvirto XXa. dešimtmečio radijo imtuvas. Salomėja Nėris labai mėgo klausytis radijo bangomis transliuojamos muzikos. Dar išgirdome pasakojimą, kaip poetė 1939 m. atsiimti jai už rinkinį „Diemedžiu žydėsiu‘‘ skirtos Valstybės premijos pėsčia ėjo nuo Palemono iki Kauno. Įdomūs muziejaus darbuotojų pasakojimai mums padėjo geriau suprasti Salomėją Nėrį ir kaip poetę, ir kaip žmogų. 

IVA klasės mokinė Akvilė Čepurnaitė

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien194
Šią savaitę623
Viso441544

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos