Dėl ugdymo proceso atnaujinimo

Informuojame, kad nuo š. m. gruodžio 12 d. ugdymo procesas gimnazijoje vyks pagal įprastinius pamokų, neformaliojo švietimo, mokinių nemokamo maitinimo ir pavėžėjimo grafikus.

Pagarbiai
Administracija

Kauno rajono ir Vilkaviškio vyskupijos Aleksoto dekanato  mokinių tikybos žinių  protmūšis „Ir tiesa padarys jus laisvus“

Šiais metais minime palaimintąjį Teofilių Matulionį, kurio likimas buvo tikrai nelengvas. Jam teko sunkiai siekti mokslo, dirbti toli nuo Tėvynės, kalėti sovietinėje Rusijoje. Sugrįžus į Lietuvą, laukė tremtis iš savo vyskupijos, nuolatinis persekiojimas, kratos.

Paminėti šios dramatiško likimo asmenybės, pasiaukojančio bažnyčios tarno ir sudalyvauti protų mūšyje į Juozo Lukšos gimnaziją susirinko gausus būrys moksleivių iš Aleksoto dekanato apylinkių ir kitų Kauno rajono vietų mokyklų. Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazistų choras bei direktorius Vidmantas Vitkauskas, paragindamas visada su savimi turėti tikėjimą. Aleksoto dekanato dekanas, Garliavos parapijos klebonas Gintaras Urbštas pakvietė bendra malda kreiptis į palaimintąjį. Po sveikinimų laukė sudėtingi protmūšio klausimai. Džiugu, kad tarp komandų narių buvo ir Lietuvos jaunimo dienų bei beatifikacijos iškilmių Vilniuje dalyvių, kurie drąsiai dalinosi savo žiniomis ir patyrimais.

Dekanas Gintaras Urbštas bei Kauno rajono švietimo centro metodininkė Edita Žaromskienė apdovanojo pirmosios bei antrosios vietų nugalėtojus ir pakvietė visus pasivaišinti pica.

Mokiniai išsiskirstė susiradę draugų, pasidaliję patirtimi, žiniomis apie pal. Teofilių Matulionį.

Daiva Bruzgienė,
Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos tikybos mokytoja

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.