Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinų rankinio pasirodymas - Auksinis

      2017 m. birželio 2-3 d.  Alytuje,  vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių berniukų rankinio finalinės varžybos. Į finalinį ketvertą, nugalėję savo varžovus zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, patekoKauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija, Varėnos Ąžuolo gimnazija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija ir Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija. Finalinės varžybos vyko vieno rato sistema.

 Tai reiškia, kad visos komandos susitiko viena su kita  po vieną kartą. Varžybos vyko dvi dienas, pirmą dieną teko susitikti su Varėnos Ąžuolo gimnazija ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, o sekančią dieną su Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija.Tai buvo reto grožio, įtampos, atkaklumo, kovos, varžybos, vertos tikro finalo. Teko atiduoti visą savo širdį, visas jėgas, išlieti daug prakaito, kad iškovotume taip trokštamą pergalę. Vienuolikos įvarčių skirtumu36:25 buvo nugalėta Varėnos Ąžuolo gimnazija, aštuonių įvarčių skirtumu 31:23 Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija ir dvylikos įvarčių skirtumu 34:22 Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija. Pergalės šokį šoko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos vaikinai. Laurai, auksinės ir stipriausios gimnazijos Lietuvoje titulas atiteko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

      Sveikiname: Virgilijų Urbšį kūno kultūros mokytoją-metodininką paruošus komandą, kuri Lietuvos mokyklų sporto žaidynių vaikinų rankinio varžybose iškovojo  PIRMĄJĄ VIETĄ.

      Sveikiname: Garliavos Juozo Lukšos gimnazistus: Tautginą Mirijauską, Tautvydą Jožionį, Luką Remeiką, Andrių Montvilą, Matą Mikucką, Julijų Šeinauską, Karolį Dovydaitį, Mykolą Raudžių, Žygimantą Artamanovskį, Roką Sutkevičių, kurie Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.

      Dėkojame:  trenerei Laimai Bernatavičiūtei ir Jonui Mykolaičiui  už pagalbą ruošiant komandą finalinėms varžyboms. 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien77
Šią savaitę643
Viso408504

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos