Konkursas „Ką mes žinome apie Rusiją?“

Balandžio 26 d. gimnazijoje vyko žinių konkursas „Ką mes žinome apie Rusiją?“. Atvyko Prienų ,,Žiburio“, VDU ,,Rasos‘‘, Kauno Veršvų bei  Garliavos Jonučių gimnazijų mokinių komandos. Mūsų gimnazijai atstovavo Lukas Dailidėnas (IIIB), Karolina Narbutaitė (IIIB) ,Tautvydas Januška (IIIB) ir Evelina Mockutė  iš IID kl.

Konkursą sudarė trys turai. Mokiniams prireikė geografijos žinių, teko prisiminti žymiausius Rusijos dailininkus, dainininkus, mokslininkus, tradicinius patiekalus, architektūrinius  simbolius.

Atkakliai  rungėsi visos komandos. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėjo Garliavos Jonučių gimnazijos komanda, antros vietos laimėtojai - mūsų gimnazistai, trečioji  vieta atiteko  svečiams iš Prienų „Žiburio“ gimnazijos.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.

Mokytojos Zita Talutienė ir Aušra Masiulienė

Viso319871