Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

 

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės

   Kovo 22 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės. Renginio tikslas - populiarinti matematiką ir ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, todėl kaip ir kasmet kvietėme dalyvauti kaimyninių mokyklų 9 klasių komandas.

     

Popietė, prasidėjusi komandų prisistatymu, mokinius nudžiugino užduočių įvairove: mintino skaičiavimo, kryžiažodžio sprendimo, darbo su planšetėmis, atminties lavinimo sportuojant. Komandos, ieškodamos n-ojo trikampio kraštinės, išbandė savo kantrybę ir pademonstravo užsispyrimą, tuo labai nudžiugindamos savo mokytojus.

ID klasės komanda #Alfa D

      I vieta atiteko Ib klasės komandai „Diskriminanto vergai“, II vieta - Ia klasės komandai „Diskriminantas“, o III-ji - I c klasės komandai. Jonučių gimnazistai gavo papildomus balus už puikų prisistatymą.Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, o svarbiausia už kiekvieną gautą tašką į komandos krepšelį krito saldainiai „Nomeda“, kuriais gimnazistai vaišinosi po konkurso.

     Mokinius ruošė matematikos mokytojai D. Grigienė, L. Stančiauskienė, A. Bukauskas, V.Levanauskaitė ir Ž.Bastienė (Jonučių gimnazija). Renginį organizavo, vedė, ruošė užduotis ir vertino Laima Stančiauskienė, Dalia Grigienė, Daiva Bukauskienė, Algimantas Bukauskas, Virginija Levanauskaitė, Dainius Račkys.

  Dėkojame visoms Ia, Ib, Ic, Id ir Jonučių gimnazijos komandoms už nuoširdų buvimą kartu ir norą tobulėti.

Matematikos mokytoja Laima Stančiauskienė.

Nuotraukos Virginijos Levanauskaitės

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien6
Šią savaitę3116
Viso344388

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos