PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės

Kovo 22 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės. Renginio tikslas - populiarinti matematiką ir ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, todėl kaip ir kasmet kvietėme dalyvauti kaimyninių mokyklų 9 klasių komandas.

Popietė, prasidėjusi komandų prisistatymu, mokinius nudžiugino užduočių įvairove: mintino skaičiavimo, kryžiažodžio sprendimo, darbo su planšetėmis, atminties lavinimo sportuojant. Komandos, ieškodamos n-ojo trikampio kraštinės, išbandė savo kantrybę ir pademonstravo užsispyrimą, tuo labai nudžiugindamos savo mokytojus.

ID klasės komanda #Alfa D

I vieta atiteko Ib klasės komandai „Diskriminanto vergai“, II vieta - Ia klasės komandai „Diskriminantas“, o III-ji - I c klasės komandai. Jonučių gimnazistai gavo papildomus balus už puikų prisistatymą.Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, o svarbiausia už kiekvieną gautą tašką į komandos krepšelį krito saldainiai „Nomeda“, kuriais gimnazistai vaišinosi po konkurso.

Mokinius ruošė matematikos mokytojai D. Grigienė, L. Stančiauskienė, A. Bukauskas, V.Levanauskaitė ir Ž.Bastienė (Jonučių gimnazija). Renginį organizavo, vedė, ruošė užduotis ir vertino Laima Stančiauskienė, Dalia Grigienė, Daiva Bukauskienė, Algimantas Bukauskas, Virginija Levanauskaitė, Dainius Račkys.

Dėkojame visoms Ia, Ib, Ic, Id ir Jonučių gimnazijos komandoms už nuoširdų buvimą kartu ir norą tobulėti.

Matematikos mokytoja Laima Stančiauskienė.

Nuotraukos Virginijos Levanauskaitės