Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės

Kovo 22 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko Kauno rajono Garliavos mokyklų 9 klasių matematikos popietė – varžytuvės. Renginio tikslas - populiarinti matematiką ir ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, todėl kaip ir kasmet kvietėme dalyvauti kaimyninių mokyklų 9 klasių komandas.

Popietė, prasidėjusi komandų prisistatymu, mokinius nudžiugino užduočių įvairove: mintino skaičiavimo, kryžiažodžio sprendimo, darbo su planšetėmis, atminties lavinimo sportuojant. Komandos, ieškodamos n-ojo trikampio kraštinės, išbandė savo kantrybę ir pademonstravo užsispyrimą, tuo labai nudžiugindamos savo mokytojus.

ID klasės komanda #Alfa D

I vieta atiteko Ib klasės komandai „Diskriminanto vergai“, II vieta - Ia klasės komandai „Diskriminantas“, o III-ji - I c klasės komandai. Jonučių gimnazistai gavo papildomus balus už puikų prisistatymą.Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, o svarbiausia už kiekvieną gautą tašką į komandos krepšelį krito saldainiai „Nomeda“, kuriais gimnazistai vaišinosi po konkurso.

Mokinius ruošė matematikos mokytojai D. Grigienė, L. Stančiauskienė, A. Bukauskas, V.Levanauskaitė ir Ž.Bastienė (Jonučių gimnazija). Renginį organizavo, vedė, ruošė užduotis ir vertino Laima Stančiauskienė, Dalia Grigienė, Daiva Bukauskienė, Algimantas Bukauskas, Virginija Levanauskaitė, Dainius Račkys.

Dėkojame visoms Ia, Ib, Ic, Id ir Jonučių gimnazijos komandoms už nuoširdų buvimą kartu ir norą tobulėti.

Matematikos mokytoja Laima Stančiauskienė.

Nuotraukos Virginijos Levanauskaitės

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis