Mokinių priėmimas
Mielieji,
norintys mokytis mūsų gimnazijoje mokiniai ir jų tėvai/globėjai savo prašymus gali palikti gimnazijos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 val. iki 14.00 val.
Papildomi pokalbiai dėl priėmimo gimnaziją (jei bus vietų į norimą klasę), sutarčių pasirašymas ir kitų dokumentų įforminimas bus organizuojamas rugpjūčio 28 d. (pirmadienį) nuo 9.00 iki 12.00 val.
Privalomi pateikti dokumentai:
-         Prašymas
-         tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija
-         mokyklos/pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimas ir kopija
-         gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti)
-         nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.)
Fotografija mokinio pažymėjimui bus daroma gimnazijoje priėmimo metu.
Administracija

Abiturientų dėmesiui!

Brandos egzaminų rezultatus galima peržiūrėti https://rezultatai.nec.lt.

prisijungimo vardas – kandidato kodas,

slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys.

Pirmą kartą prisijungus, reikia pasikeisti slaptažodį.

Brandos atestatų įteikimo šventė vyks 2017 m. liepos 15 d. (šeštadienį) 13.00 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje.

Abiturientai, negalintys 2017-07-15 pasiimti brandos atestatų, juos galės atsiimti gimnazijos raštinėje darbo dienomis nuo 9.00 iki 14.00 val.

Jei abiturientas negalės pats atsiimti brandos atestato, tai atestatas bus atiduodamas įgaliotam asmeniui, pateikusiam notaro įgaliojimą.

2017 m. Abiturientų brandos egzaminų tvarkaraštis

Rašėme Nacionalinį diktantą

Vasario 24 d. jau dešimtą kartą vyko Nacionalinis diktantas – suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas, kurio organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

Konkursą 2006 m. pradėjo rengti savaitraštis „Atgimimas“. Pastaraisiais metais pagrindinis konkurso organizatorius – VšĮ Pilietinės minties institutas. Rašyti nacionalinį diktantą nėra nei lietuviška, nei nauja idėja. Tokie diktantai rašomi ir Prancūzijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Kinijoje ir kitur.

Jau antrus metus diktantas rašomas per Lietuvių kalbos dienas, kurios organizuojamos vasario 16 – kovo 11 dienomis. Tradiciškai Nacionalinio diktanto tekstas pilnas visokiausių „spąstų“. Taip daroma specialiai, kad būtų galima išrinkti geriausiuosius.  LRT diktoriaus Marijaus Žiedo diktuojamą Nacionalinį diktantą, kurio tekstą sukūrė Alvydas Šlepikas, rašė 32 raštingiausi mūsų gimnazijos gimnazistai.

Po diktanto visi buvo geros nuotaikos, nors turėjo nemažai abejonių dėl kai kurių žodžių rašybos ir ypač dėl teksto skyrybos, nes skyryba, ko gero, kiečiausias riešutėlis visiems lietuviškai rašantiems. Bet juk svarbiausia pasijusti visos lietuviškai kalbančios ir rašančios bendruomenės dalimi. Juk šių metų kalbos dienų šūkis: „Kalboje visų namai!“

Lietuvių kalbos mokytoja  Giedrė Gustienė