Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

 

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

Rašėme Nacionalinį diktantą

      Vasario 24 d. jau dešimtą kartą vyko Nacionalinis diktantas – suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas, kurio organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. 

Konkursą 2006 m. pradėjo rengti savaitraštis „Atgimimas“. Pastaraisiais metais pagrindinis konkurso organizatorius – VšĮ Pilietinės minties institutas. Rašyti nacionalinį diktantą nėra nei lietuviška, nei nauja idėja. Tokie diktantai rašomi ir Prancūzijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Kinijoje ir kitur.

      Jau antrus metus diktantas rašomas per Lietuvių kalbos dienas, kurios organizuojamos vasario 16 – kovo 11 dienomis. Tradiciškai Nacionalinio diktanto tekstas pilnas visokiausių „spąstų“. Taip daroma specialiai, kad būtų galima išrinkti geriausiuosius.  LRT diktoriaus Marijaus Žiedo diktuojamą Nacionalinį diktantą, kurio tekstą sukūrė Alvydas Šlepikas, rašė 32 raštingiausi mūsų gimnazijos gimnazistai.

      Po diktanto visi buvo geros nuotaikos, nors turėjo nemažai abejonių dėl kai kurių žodžių rašybos ir ypač dėl teksto skyrybos, nes skyryba, ko gero, kiečiausias riešutėlis visiems lietuviškai rašantiems. Bet juk svarbiausia pasijusti visos lietuviškai kalbančios ir rašančios bendruomenės dalimi. Juk šių metų kalbos dienų šūkis: „Kalboje visų namai!“

Lietuvių kalbos mokytoja  Giedrė Gustienė

                                                                        

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien5
Šią savaitę3115
Viso344387

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Please publish modules in offcanvas position.

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos