• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

INFORMACIJA ABITURIENTAMS DĖL SKAITMENINIŲ ATESTATŲ IR KITŲ IŠSILAVINIMO DOKUMENTŲ

Šiais metais pirmą kartą brandos egzaminus išlaikę Lietuvos mokyklų abiturientai gaus skaitmeninius brandos atestatus. Tai numatyta pakeistoje Pažymėjimų ir brandos atestatų išdavimo tvarkoje. Skaitmeniniai atestatai ir kiti išsilavinimo dokumentai abiturientams bei kitiems mokiniams bus pateikiami per Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registro elektroninę sistemą.

Mokymosi pasiekimus įteisinančius dokumentus mokiniai patys galės peržiūrėti, atsisiųsti ir atsispausdinti, o pametus ar kitaip praradus, nebereikės prašyti mokyklos išduoti dublikato ir atvykti jo pasiimti.

Skaitmeniniai pažymėjimai ir brandos atestatai bus laikomi išduotais, kai, mokyklai juos sudarius (surašius visus duomenis ir įvertinimus), jie bus įregistruoti Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registre. Abiturientams brandos atestatai bus patvirtinti tik gavus visus egzaminų rezultatus. VISIEMS SKAITMENINIAMS PAŽYMĖJIMAMS IR BRANDOS ATESTATAMS BUS SUTEIKTAS REGISTRACIJOS NUMERIS, KURIS BUS IŠSIŲSTAS KIEKVIENAM INDIVIDUALIAI.

Prisijungimo kodą gausite per savo gimnazijos elektroninį mokinių dienyną TAMO. Nuolat sekite informaciją TAMO sistemoje, kad galėtumėte laiku susipažinti su Jums siunčiama informacija ir su savo atestatu ar kitu išsilavinimo dokumentu.

KAIP ATSISIŲSTI IR ATSISPAUSDINTI BRANDOS ATESTATĄ AR PAŽYMĖJIMĄ? 

1.    Prisijunkite prie Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registro – www.dakpr.smm.lt

2.    Pasirinkite meniu punktą – Skaitmeninių dokumentų paieška. 

3.  Suveskite iš gimnazijos gautą kodą ir spauskite atsisiųsti pažymėjimą arba, jeigu turite el. bankininkystę, pasirinkite prisijungimą per elektroninius valdžios vartus.

4.  Kad nebūtų iškraipomi žodžiai ar raidės, rekomenduojame šiuos veiksmus atlikti naudojant kompiuterį, o ne išmanųjį telefoną.

Jei kyla klausimų ar kitokių sunkumų prisijungiant prie Diplomų, atestatų ir kvalifikacijos pažymėjimų registro, skambinkite gimnazijos raštinės darbuotojoms tel. +370 37 551255.

Jei neturite galimybės atsispausdinti brandos atestato ar kito išsilavinimo dokumento iš sistemos, tuomet galite atvykti į Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos raštinę (II aukštas, 236 kab.) darbo dienomis IKI RUGPJŪČIO 1 D. nuo 9.00 val. iki 13.00 val.

ADMINISTRACIJA

Pastaba. Informacija 2023-06-28 d. paskelbta gimnazijos elektroninėje svetainėje, gimnazijos feisbuko puslapyje bei visiems abiturientams asmeniškai išsiųsta per TAMO.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Technikos g. 18S, Kaunas
tel. 837 455 185
el.paštas: info@uniformos.lt
www.uniformos.lt 

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: +370 37 55 12 55
El. paštas: luksos.gimnazija@gjlg.lt

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: info@gjlg.lt

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien297
Šią savaitę2743
Viso1166485

Dabar lankosi

8
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos