Medalininkais tapo Vilniaus Šv.Kristoforo vid. mokyklos mokinė Saulė Žukauskaitė (mokytoja Sigita Černiauskaitė), Garliavos J. Lukšos gimnazijos mokinys Giedrius Dabašinskas (mokytoja Zita Talutienė) ir Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinys Tautvydas Mėdžius (mokytoja Sniega Riaubaitė).

Lietuvai olimpiadoje atstovavo ir Garliavos Jonučių vid. mokyklos mokinė Judita Vaitkūnaitė (mokytojas Valentinas Padriezas).

Visi mokiniai yra respublikinės geografijos olimpiados prizininkai bei prof. Č. Kudabos konkurso nugalėtojai.

Komandos vadovais buvo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna ir Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos geografijos mokytojas ekspertas Valentinas Padriezas.

Geografijos olimpiadoje dalyvavo 23 valstybių komandos: 91 mokinys ir 48 mokytojai.

Tarptautinį organizacinį komitetą sudarė atstovai iš Olandijos, Belgijos, Australijos, Naujosios Zelandijos ir Jungtinės Karalystės.