PARAMOS SKYRIMAS

Gerbiami tėveliai,

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti keliais būdais:
      Gimnazijos administracija

Apie biblioteką

1993 m. rugsėjo mėn. prie gimnazijos bibliotekos buvo įkurta specializuota užsienyje leistos literatūros skaitykla. Skaitykloje užsienio lietuvių fondų ir rėmėjų dėka sukaupta daug enciklopedinių leidinių, mokslinės ir grožinės literatūros, anksčiau leistos ir dabar tebeleidžiamos periodikos lietuvių, anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Gimnazijos knygų fondai yra prieinami visiems norintiems Garliavos gyventojams. Gimnazijos biblioteka atlieka įvairias informacijos kaupimo bei teikimo funkcijas ir paslaugas. Biblioteka aprūpinta kompiuterine, video ir audio aparatūra. Joje organizuojamos įvairios teminės parodos, susitikimai, naujų knygų pristatymai bei aptarimai. Bibliotekai ir skaityklai vadovauja E. Uselienė.

Periodika bibliotekoje

Leidiniai