Spausdinti

SVEIKINAME! Mūsų gimnazijos komandą Kauno rajono sporto žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose laimėjusią II-ą vietą

2018 m. lapkričio 21 d. Akademijos Ugnės- Karvelis gimnazijoje vyko Kauno rajono sporto žaidynių   svarsčių kilnojimo varžybos. Šiose varžybose puikiai sekėsi mūsų gimnazistams (parsivežtas gausus medalių derlius), laimėta viena (I-a vieta), penkios( II-os vietos) ir viena (III-ia vieta)  – teigė gimnazijos kūno kultūros mokytojas, svarsčių kilnojimo būrelio vadovas -  Virgilijus Urbšys.

J.Lukšos gimnazijos komandą sudarė 8 mokiniai: Linas Lukoševičius IIIA, Pijus Borkertas IIIA, Dainius Sidokerskis IIIC, Rytis Balandis IIIC, du nauji, šiemet pradėję lankyti svarsčio kilnojimo treniruotes, bet puikiai pasirodę gimnazistai, tai Nojus Nemcevičius ID ir Deividas Belevičius IG bei dvi merginos – Gabija Chižkovaitė IIIB ir Erika Draskinytė IIC, komandą varžyboms ruuošė kūno kultūros mokytojas Virgilijus Urbšys.

Pirmasis varžybose  startavo Rytis Balandis, svorio kategorijoje iki 58 kg., Rytis 16 kg. svarsčius išstūmė 11 k., ir išrovė 20 k. ir užėmė IV vietą, nedaug atsilikdamas nuo prizininkų trejeto. J.Lukšos gimnazijos pasirodymą varžybose tęsė Pijus Borkertas  kuris  svorio kategorijoje  iki 63 kg. 16 kg svarsčius išstūmė 16 k. ir išrovė 72 k. taip iškovodamas varžybose II-ą vietą, svorio kategorijoje iki 68 kg. Linas Lukoševičius 16 kg. svarsčius išstūmė 30 k. ir išrovęs 110 k. taip pat liko II-as, sėkmingą pasirodymą ant pakylos pratęsė Dainius Sidokerskis, svorio kategorijoje iki 73 kg. Dainius svarsčius išstūmė 28 k. ir išrovė 90 k. taip užimdamas II vietą. Sekantis J.Lukšos komandos dalyvis buvo Deividas Belevičius, jis  svorio kategorijoje iki 78 kg. 16 kg svarsčius išstūmė 26 k. ir išrovė 81 k. ir užėmė II vietą. Ir pagaliau svorio kategorijoje iki 85 kg Nojaus Nemcevičiaus rezultatas stūmime 40 k., ir rovime 152 k. komandai atnešė auksinį apdovanojimą, Nojus šiose varžybose užėmė garbingą I vietą. Puikiai varžybose pasirodė ir mūsų merginos Gabija Chižkovaitė užėmė II vietą, 12 kg. svarstį išrovusi 70 k., o Erika Draskinytė užėmė III vietą. Erikos rezultatas – 40 k.

Mokytojas Virgilijus Urbšys labai džiaugiasi  pasiektais aukštais pasiekimais ir tikisi, kad ateityje rezultatai tik gerės, nes  vaikinai ir merginos parodė tvirtą charakterį ir valią, o be šių savybių svarsčių kilnojime nėra ko veikti.