• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Piramidė – 11“

      2018 m. birželio 18-22 d. įgyvendinome vaikų vasaros poilsio stovyklą „Piramidė – 11“ - tai tradicinė, tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla Garliavos J. Lukšos gimnazijoje, trukusi 5 dienas. Ši bendro pobūdžio stovykla gimnazijoje buvo suorganizuota jau 11 kartą, stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas moksleivių užimtumui, socialinio atsparumo, savęs pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimui, derinant poilsį, sportinę, kūrybinę bei edukacinę veiklą. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su meno dirbinių gamintojo, gyvūnų priežiūros, laipiojimo instruktoriaus, renginių organizatoriaus profesijomis: 

lankėsi Kauno taikomosios dailės mokyklos mokytojos Irenos Misgirienės vedamame užsiėmime „EBRU menas“, „Pajiesio žirgyno“ ir laipiojimo centro „Miegantys drambliai“ edukaciniuose užsiėmimuose. Šių užsiėmimų metu mokiniai įgijo žinių ne tik apie siūlomas profesinio mokymo programas, bet iš arti pamatė, kaip dirba savo srities profesionalai.

      Išsinuomavę „Zalensų baidares“ grožėjomis ne tik nuostabiu gamtovaizdžiu, bet ir išbandėme savo kantrybę ir ištvermę plaukdami 16 km. upe Dubysa. Kitą ekskursiją organizavome į laipiojimo centrą „Miegantys drambliai“, kur stovyklautojai galėjo linksmai praleisti laiką ir išbandyti savo jėgas įveikdami įvairiausius sunkumus, nors maža dalimi prisiliesti prie alpinizmo bei susipažinti su komandinio darbo svarba. Komanda sėkmingai įveikė trenerių pateiktas užduotis. Kaip ir kiekvienoje stovykloje netrūko žaidimų, dovanėlių „Slaptam draugui“. Žaidėme įvairius susipažinimo, grupės formavimo, pasitikėjimo žaidimus. Stovyklautojai dalyvavo LKJBS „Žingsnis“ vedamame praktiniame bendravimo ir bendradarbiavimo užsiėmime, įgijo žinių apie savanorystę ir blaivaus gyvenimo propagavimą, laisvalaikio praleidimą aktyvia forma. Psichologė, etikos mokytoja Laura Kuncevičienė stovyklautojams vedė užsiėmimą „Kas svarbu man - paaugliui(ei)?“, kurio metu iš stovyklautojų minčių buvo parengta „Lytiškumo ABC“ lentelė bei atspindintys paauglių laisvalaikį ir jiems būdingus bruožus koliažai ir aptarti paauglystės tarpsnio ypatumai. Kūno kultūros mokytoja Lijana Mišeikienė organizavo sportinių žaidimų-komandos formavimo užsiėmimų popietę. Teatro mokytojos Zitos Butiškytės meno terapijos užsiėmime mokiniai turėjo galimybę įprasminti tam tikro asmeninio daikto reikšmę gyvenime, svarbiausius gyvenimo įvykius ir prisiminimus bei atrasti savo stipriąsias puses. Socialinė pedagogė Gintarė Orintienė ir psichologė Lina Labatmedienė per socialinių - emocinių įgūdžių užsiėmimą lavino mokinių kūrybingumą, kritinį mąstymą, socialinį atsparumą, saviraiškos ir bendradarbiavimo įgūdžius. Paskutinę stovyklos dieną, pamokyti psichologės, etikos mokytojos Lauros Kuncevičienės, nusipynėme draugystės apyrankes ir apsilankėme „Pajiesio žirgyne“, kur KMPMC gyvūnų priežiūros skyriaus vedėja Gerda Švabienė pristatė žirgininkystės verslo darbuotojo profesiją. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti, kaip auga kumeliukai, kaip treniruojami sportiniai žirgai ir kokia atsakomybė tenka prižiūrint žirgus. Šią dieną, lydimi sveikatos priežiūros specialistės Lauros Kriščiūnaitės, aptarėme stovykloje prabėgusias dienas bei užsiėmimus.

      Stovyklautojai buvo maitinami 3 kartus per dieną, mokiniams įteiktos simbolinės dovanėlės – fotomagnetukai su stovyklos akimirkomis. Bendra veikla suartino vaikus, praplėtė jų akiratį, o stovyklos albumą papildė naujomis nuotraukomis.

      Paskirtas programos finansavimas leido sėkmingai suorganizuoti ir įgyvendinti vaikų vasaros poilsio stovyklą Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniams ir pasiekti  numatytų rezultatų. Dėkojame UAB „Bijola“ už suteiktą paramą – stovyklautojams pagamintą šventinį tortą!

Gražios vasaros!!!           

Socialinė pedagogė Gintarė Orintienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien119
Šią savaitę119
Viso474128

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos