Tradicinė 22-oji nacionalinė mokinių A.Basalyko aplinkotyros darbų konferencija

Dvidešimt antrą kartą Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje organizuojama nacionalinė mokinių A.Basalyko aplinkotyrinių darbų konferencija.

Šiais metais su savo tiriamaisiais darbais  atvyko mokiniai ir mokytojai iš 15 mokyklų. Buvo pristatyti 25 aplinkotyriniai projektai.Tiriamieji darbai buvo labai įvairūs ir įdomūs. Klausėme pranešimų apie dantų priežiūrą, atliekų rūšiavimą, vandens telkinių būklę, kvėpiklių gaminimą, šokolado naudą, mokinių laisvalaikio praleidimo skirtumus Lietuvoje ir Olandijoje, druskų panaudojimą buityje,gyvalazdžių gyvenimo ypatumus ir kt.

Konferencijos dalyvius sveikino Martynas Kuliešius (IA klasės mokinys) gražiu  muzikiniu kūriniu.

Stebėjome  akimirkas iš ankstesnių konferencijų.

Konferencijos dalyvius sveikino gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas.

Nacionalinės Alfonso Basalyko vardo mokinių aplinkotyros darbųkonferencijos rėmėjai:

• Kauno rajono švietimo centras
  • UAB „Naujasis Nevėžis“
  • UAB Sauda
  • UAB Bijola
  • UAB RIMI Lietuva
  • Garliavos Juozo Lukšos gimnazija

Rėmėjų dovanas ir padėkas konferencijos dalyviams įteikė konferencijos organizatorės – mokytojos Zita Talutienė ir Zita Ganusauskienė. Padėkas orgnizatoriams teikė Kauno rajono švietimo centro metodininkė Rasa Sasnauskienė.

Pertraukos metu konferencijos dalyviai vaišinosi rėmėjų gardumynais.

Ši konferencija, kaip ir daugelis renginių, skirta Lietuvos šimtmečiui.

Renginio organizatorės Zita Ganusauskienė ir Zita Talutienė