• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 

ERASMUS+ NEStOR mokyklų renginys "Come and Listen: The web radio portal presented in Lithuania"

Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje gegužės 8 d. įvyko ERASMUS+ NEStOR mokyklų renginys "Come and Listen: The web radio portal presented in Lithuania". Renginyje dalyvavo Kauno r. savivaldybės tarybos kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas, jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytenis Vitkauskas, Kauno r. savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė vyriausioji specialistė Simona Vitkauskienė, Kauno r. kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė ir gimnazijos kuratorė Renata Valaitytė-Ramuckienė, taip pat komunikacijos ir informacijos mokslų daktarė, VU komunikacijos fakultete apgynusi disertaciją "Kultūrinės tapatybės konstravimas programiniuose lietuvių periodinės spaudos tekstuose", žurnalistė Jolita Linkevičiūtė-Rimavičienė bei Kauno r. mokyklų mokiniai ir mokytojai, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje projektą įgyvendinantys gimnazistai.

Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo mūsų gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas. Renginio metu svečiai buvo supažindinti su ERASMUS+ NEStOR projektu. Apie projekto tikslus, veiklą, sukurtus pamokų scenarijus kalbėjo projekto koordinatorė gimnazijos anglų k. mokytoja Birutė Danaitienė. Projekto portalą http://europeanschoolradio.eu/ pristatė gimnazijos IT-matematikos mokytoja ir projekto techninė darbuotoja Virginija Levanauskaitė. Svečiams buvo suteikta galimybė pasiklausyti gimnazistų sukurtų radijo laidų, "Lithuanian tale of magic" ir "Gamtai draugiškų medžiagų panaudojimas buityje", ištraukų. Visos sukurtos laidos saugomos portalo laidų archyve, kuriuo gali naudotis bet kuri mokykla. Portale galima rasti radijo grotuvą, kuris transliuoja 24/7, vartotojų gidus ir kitą medžiagą susijusią tiek su NEStOR projektu, tiek su radijo laidų kūrimu. 

Apie žurnalistikos subtilybes, maloniai renginyje sutikusi dalyvauti, kalbėjo žurnalistė, komunikacijos ir informacijos mokslų daktarė Jolita Linkevičiūtė-Rimavičienė.
Renginio metu, nors ir kilus interneto ryšio trukdžiams, nors trumpam pavyko susisiekti su Kipro Aglantzia gimnazija bei Graikijos Peiramatiko Gel Pan. Makedonias mokykla. Mokytoja Birutė bei gimnazistai Vytautas ir Ugnė pasidalino savo patirtimi projekte su partnerių mokyklomis video konferencinio skambučio metu.

Susirinkusiems savo patirtį pristatė ir gimnazijos mokiniai dalyvavę laidų kūrime. Pirmaisiais projekto metais radijo laidą apie stebuklines pasakas kūrė dabartinės IID klasės mokiniai Ieva, Evelina, Mintė, Edvardas, Nedas bei IIA klasės mokinys Matas. Na o šiemet prie projekto prisijungę IB klasės mokiniai Ugnė, Vytautas, Jonas, Mantas, Ligita ir Izabelė gilinosi į gamtai draugiškas medžiagas.
Po nedidelės pertraukėlės, susirinkę mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti praktinėse dirbtuvėse ir išbandyti radijo žinutės – šaukinio kūrimą. Visi buvo įsitraukę į darbą. Mūsų gimnazistai buvo grupių moderatoriai ir pagalbininkai ir patiems jauniausiems bei aktyviausiems Garliavos Jonučių progimnazijos ketvirtokėliams.

Renginio pabaigoje susirinkę pasiklausėme sukurtų šūkių, kuriuos galėsite išgirsti klausydami internetinio radijo European School radio (http://europeanschoolradio.eu/)

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Virginija Levanauskaitė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien126
Šią savaitę1171
Viso466649

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos