ERASMUS+ NEStOR projekto įgyvendinimas

Gimnazijoje įgyvendinant ERASMUs+ NEStOR projektą gimnazistai kūrė radijo laidą. Šiais metais prie projekto prisijungė IB klasės moksleiviai, kurie kartu su anglų k. mokytoja ir projekto koordinatore Birute Danaitiene bei chemijos mokytoja Asta Račkauskiene sugalvojo kurti laidą apie „Draugiškų gamtai medžiagų panaudojimas kasdieniniame gyvenime". Mokiniai rinko medžiagą, kartu su mokytojomis kūrė radijo laidos scenarijų, galvojo užduotis. Parengtą radijo laidos scenarijų turėjo įrašyti. Prie radijo laidos įrašo prisidėjo informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Virginija Levanauskaitė, NEStOR projekto techninė darbuotoja. Mokiniams mokytoja pristatė Audacity programą, kurios pagalba mokiniai įrašinėjo laidą, montavo savo įrašus.

Sukurtos radijo laidos įrašą visi galės paklausyti projekto platformoje http://europeanschoolradio.eu/

Virginija Levanauskaitė

informacinių technologijų ir matematikos mokytoja