Diskusija KTU Santakos slėnyje

Tęsdami gražią bendradarbiavimo su Kauno technologijų universitetu tradiciją, mūsų II-III klasių gimnazistai dalyvavo Santakos slėnyje vykusioje politikos lyderių ir vyresniųjų klasių diskusijoje „Politinė trumparegystė- populiariausia korupcijos forma“. Šioje netradicinėje pilietiškumo pamokoje, mokiniai turėjo galimybę patys dalyvauti diskusijoje apie ilgalaikių susitarimų būtinumą, savų interesų paaukojimą, vardan valstybės politinio stabilumo ir gerovės. Diskusijai pasibaigus, mūsų mokiniai vylėsi, jog gražūs politikų žodžiai ir planai bus tikrai įgyvendinti.

Istorijos mokytoja
Jurgita Sipavičienė