I kl. matematikos  popietė - varžytuvės

Balandžio 20 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko matematikos popietė-varžytuvės skirta I klasių mokiniams. Konkurso metu mokiniai galėjo parodyti savo kūrybiškumą pristatant savo komandą, turėjo progą pasivaržyti tarp klasių, spręsdami įvairias užduotis, rebusus, kryžiažodį, išbandyti save skaičiuojant mintinai, bei patikrinti savo atminties išlaikymą.

Džiaugiamės mokinių gausiu dalyvavimu, bei prizinių vietų laimėtojais I vieta IB Hiperbolės komanda, II vieta IE Matematikų delegacijos komanda, III vieta IG2 komanda. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.

Konkursą vedė ir užduotis paruošė matematikos mokytojai.

Daiva Bukauskienė, matematikos mokytoja