• header01.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

I kl. matematikos  popietė - varžytuvės

Balandžio 20 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko matematikos popietė-varžytuvės skirta I klasių mokiniams. Konkurso metu mokiniai galėjo parodyti savo kūrybiškumą pristatant savo komandą, turėjo progą pasivaržyti tarp klasių, spręsdami įvairias užduotis, rebusus, kryžiažodį, išbandyti save skaičiuojant mintinai, bei patikrinti savo atminties išlaikymą.

Džiaugiamės mokinių gausiu dalyvavimu, bei prizinių vietų laimėtojais I vieta IB Hiperbolės komanda, II vieta IE Matematikų delegacijos komanda, III vieta IG2 komanda. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais.

Konkursą vedė ir užduotis paruošė matematikos mokytojai.

Daiva Bukauskienė, matematikos mokytoja

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.