LSMU studijų pristatymas

Balandžio 10 dieną Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atstovai: lektoriai Kristina Kondrotienė ir  Evaldas Šlyžius, dėstytojas Linas Šablinskas ir sveikatos psichologijos studentė Aistė Sinkevičiūtė, kurie I-IV kl. mokiniams pristatė bendrąsias žinias apie medicinos ir veterinarijos studijų krypties programas.

Atstovai, pristatydami farmacijos, ergoterapijos, kineziterapijos, akušerijos, slaugos, visuomenės sveikatos, odontologijos, gyvulininkystės technologijų, veterinarinės maisto saugos ir kitas studijų programas, sudomino mokinius atskleisdami studijų specifiškumą bei pabrėžė šių profesijų reikalingumą ir perspektyvas ateityje.

Atstovai taip pat atsakė į mokinių klausimus apie konkursinio balo sandarą, planuojamo darbo perspektyvas.

Gintarė Orintienė