Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Netradicinė pamoka Kauno marių regioniniame parke

Besimokydami Lietuvos regioninius parkus, mes, IA klasės mokiniai kartu su klasės vadove Zita Talutiene lankėmės   Kauno marių regioniniame parke. Riedant šalia marių, pro autobuso langus atsivėrė labai gražus vaizdas – Pažaislio vienuolyno bokštai, medžiais apaugę, šlaituoti marių krantai ir, žinoma, plačios ir didelės marios.

Nemuno virsmas mariomis – tai pagrindinė ekspozicijos tema Kauno marių regioninio parko lankytojų centre, apjungianti turtingą ir dramatišką iškeltų kaimų istoriją ir ryškiausius XX a. Lietuvos kraštovaizdžio pokyčius. Apsilankę Kauno marių regioninio parko lankytojų centre  sužinojome, ką slepia žalios marių akys, kodėl fortai alsuoja gyvybe, kas yra „dugniečiai“, ką kepurėmis supylė milžinai, kokios yra marių spalvos ir balsai.

Pagrindinis ekspozicijos akcentas – maketas, ant kurio projektuojamas vaizdas, tarsi laiko mašina, nukelia į tolimą praeitį: išvydome kaip traukėsi paskutinis ledynas, kaip formavosi Nemunas ir jo slėnis, kaip galiausiai jis virto Kauno mariomis. Susipažinome su Kauno marių atodangų įvairove, su išskirtiniais parko paukščiais, augalais ir gyvūnais. Sužinojome kaip atrodo miegapelės, šikšnosparnių „namai“ , kas yra‚ velnio pirštai ir daug kitų įdomių dalykų.

Ši pamoka buvo įdomi ir naudinga.

IA klasės mokinė Karina Revuckaitė,
Nuotraukos IA klasės mokinės Aidos Simanavičiūtės