Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Netradicinė pamoka Kauno marių regioniniame parke

Besimokydami Lietuvos regioninius parkus, mes, IA klasės mokiniai kartu su klasės vadove Zita Talutiene lankėmės   Kauno marių regioniniame parke. Riedant šalia marių, pro autobuso langus atsivėrė labai gražus vaizdas – Pažaislio vienuolyno bokštai, medžiais apaugę, šlaituoti marių krantai ir, žinoma, plačios ir didelės marios.

Nemuno virsmas mariomis – tai pagrindinė ekspozicijos tema Kauno marių regioninio parko lankytojų centre, apjungianti turtingą ir dramatišką iškeltų kaimų istoriją ir ryškiausius XX a. Lietuvos kraštovaizdžio pokyčius. Apsilankę Kauno marių regioninio parko lankytojų centre  sužinojome, ką slepia žalios marių akys, kodėl fortai alsuoja gyvybe, kas yra „dugniečiai“, ką kepurėmis supylė milžinai, kokios yra marių spalvos ir balsai.

Pagrindinis ekspozicijos akcentas – maketas, ant kurio projektuojamas vaizdas, tarsi laiko mašina, nukelia į tolimą praeitį: išvydome kaip traukėsi paskutinis ledynas, kaip formavosi Nemunas ir jo slėnis, kaip galiausiai jis virto Kauno mariomis. Susipažinome su Kauno marių atodangų įvairove, su išskirtiniais parko paukščiais, augalais ir gyvūnais. Sužinojome kaip atrodo miegapelės, šikšnosparnių „namai“ , kas yra‚ velnio pirštai ir daug kitų įdomių dalykų.

Ši pamoka buvo įdomi ir naudinga.

IA klasės mokinė Karina Revuckaitė,
Nuotraukos IA klasės mokinės Aidos Simanavičiūtės