Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

 

Privalomi pateikti dokumentai:

 - Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

 - Baigimo pažymėjimas ir kopija;

 - Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

 - Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rankininkės – Lietuvos čempionės!

       2018 m. kovo 23 d.  Jurbarke  vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio finalinės varžybos. Į finalinį ketvertą, nugalėjusios savo varžoves zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, pateko Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Pasvalio Svalios progimnazijos ir Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos komandos. Finalinės varžybos  vyko vieną dieną. Burtai lėmė, kad pirmose varžybose teko susitikti su šeimininkų - Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos merginos buvo visa galva stipresnės 

už A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos rankininkes ir iškovojo pergalę rezultatu 26 : 9. Beliko laukti antrų varžybų nugalėtojų, kuriomis tapo Pasvalio Svajos progimnazijos rankininkės. Didžiajame finale dėl I vietos intrigos ar atkaklios kovos nebuvo. Nuo pat pirmų minučių mūsų rankininkės įrodė, kad stipriausios rankinio gimnazijos vardas Lietuvoje priklauso joms. Rezultatu 25 : 10 buvo sutriuškintos varžovės. Labai didžiuojamės merginomis, kurios atidavė visą savo širdį, visas jėgas, kad iškovotų taip trokštamą pergalę. Pelnytą pergalės šokį šoko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos merginos, skanduodamos komandos šūkį: „Protas, ryžtas ir jėga! Lukša ves mus VISADA!”. Laurai  ir stipriausios gimnazijos Lietuvoje titulas atiteko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

      Sveikiname Virgilijų Urbšį, kūno kultūros mokytoją-metodininką, paruošusį komandą, kuri Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio varžybose iškovojo  PIRMĄJĄ VIETĄ.                                                                                 

      SveikinameGarliavos Juozo Lukšos gimnazistes: Ievą Urnikytę, Skirmantę Gečaitę, Mantę Voskresenskają, Gabiją Armanavičiūtę, Gabrielę Skilandytę, Gretą Sutkaitytę, Kamilę Ustilaitę, Dianą Kuryševą, Aistę Stalauskaitę, Izabelę Čepurnaitę, kurios Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.

Dėkojame   trenerei Ritai Urnikienei  už pagalbą ruošiant komandą finalinėms varžyboms.

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Garliavos Juozo Lukšos

gimnazijai - 25 metai!

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

 

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Neturintys prisijungimo duomenų ar negalintys prisijungti prie elektroninio dienyno tamo.lt kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.
 

Lankomumas

Šiandien40
Šią savaitę1237
Viso398202

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos