• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg
   
 

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

 

 

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rankininkės – Lietuvos čempionės!

       2018 m. kovo 23 d.  Jurbarke  vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio finalinės varžybos. Į finalinį ketvertą, nugalėjusios savo varžoves zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, pateko Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Pasvalio Svalios progimnazijos ir Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos komandos. Finalinės varžybos  vyko vieną dieną. Burtai lėmė, kad pirmose varžybose teko susitikti su šeimininkų - Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos merginos buvo visa galva stipresnės 

už A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos rankininkes ir iškovojo pergalę rezultatu 26 : 9. Beliko laukti antrų varžybų nugalėtojų, kuriomis tapo Pasvalio Svajos progimnazijos rankininkės. Didžiajame finale dėl I vietos intrigos ar atkaklios kovos nebuvo. Nuo pat pirmų minučių mūsų rankininkės įrodė, kad stipriausios rankinio gimnazijos vardas Lietuvoje priklauso joms. Rezultatu 25 : 10 buvo sutriuškintos varžovės. Labai didžiuojamės merginomis, kurios atidavė visą savo širdį, visas jėgas, kad iškovotų taip trokštamą pergalę. Pelnytą pergalės šokį šoko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos merginos, skanduodamos komandos šūkį: „Protas, ryžtas ir jėga! Lukša ves mus VISADA!”. Laurai  ir stipriausios gimnazijos Lietuvoje titulas atiteko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

      Sveikiname Virgilijų Urbšį, kūno kultūros mokytoją-metodininką, paruošusį komandą, kuri Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio varžybose iškovojo  PIRMĄJĄ VIETĄ.                                                                                 

      SveikinameGarliavos Juozo Lukšos gimnazistes: Ievą Urnikytę, Skirmantę Gečaitę, Mantę Voskresenskają, Gabiją Armanavičiūtę, Gabrielę Skilandytę, Gretą Sutkaitytę, Kamilę Ustilaitę, Dianą Kuryševą, Aistę Stalauskaitę, Izabelę Čepurnaitę, kurios Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.

Dėkojame   trenerei Ritai Urnikienei  už pagalbą ruošiant komandą finalinėms varžyboms.

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien196
Šią savaitę543
Viso451335

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos