Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rankininkės – Lietuvos čempionės!

2018 m. kovo 23 d.  Jurbarke  vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio finalinės varžybos. Į finalinį ketvertą, nugalėjusios savo varžoves zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, pateko Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos, Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos, Pasvalio Svalios progimnazijos ir Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos komandos. Finalinės varžybos  vyko vieną dieną. Burtai lėmė, kad pirmose varžybose teko susitikti su šeimininkų - Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos merginos buvo visa galva stipresnės

už A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos rankininkes ir iškovojo pergalę rezultatu 26 : 9. Beliko laukti antrų varžybų nugalėtojų, kuriomis tapo Pasvalio Svajos progimnazijos rankininkės. Didžiajame finale dėl I vietos intrigos ar atkaklios kovos nebuvo. Nuo pat pirmų minučių mūsų rankininkės įrodė, kad stipriausios rankinio gimnazijos vardas Lietuvoje priklauso joms. Rezultatu 25 : 10 buvo sutriuškintos varžovės. Labai didžiuojamės merginomis, kurios atidavė visą savo širdį, visas jėgas, kad iškovotų taip trokštamą pergalę. Pelnytą pergalės šokį šoko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos merginos, skanduodamos komandos šūkį: „Protas, ryžtas ir jėga! Lukša ves mus VISADA!”. Laurai  ir stipriausios gimnazijos Lietuvoje titulas atiteko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijai.

Sveikiname Virgilijų Urbšį, kūno kultūros mokytoją-metodininką, paruošusį komandą, kuri Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų rankinio varžybose iškovojo  PIRMĄJĄ VIETĄ.

SveikinameGarliavos Juozo Lukšos gimnazistes: Ievą Urnikytę, Skirmantę Gečaitę, Mantę Voskresenskają, Gabiją Armanavičiūtę, Gabrielę Skilandytę, Gretą Sutkaitytę, Kamilę Ustilaitę, Dianą Kuryševą, Aistę Stalauskaitę, Izabelę Čepurnaitę, kurios Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse iškovojo PIRMĄJĄ VIETĄ.

Dėkojame   trenerei Ritai Urnikienei  už pagalbą ruošiant komandą finalinėms varžyboms.

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis