Pasaulinė Žemės diena

Pažymėta pasaulinė Žemės diena -  kovo  20-oji, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti, kurią organizavo biologijos mokytojai: Z.Ganusauskienė ir A. Juozulynas.

Gimnazijoje iškelta Žemės vėliava, nupieštas plakatas. Visi I klasių gimnazistai išklausė paskaitą„Kaip išgelbėti pasaulį“, kurią skaitė svečiai iš Kauno marių regioninio parko - Ramunė Mikitiejeva (kultūrologė ) ir Evaldas Makrickas (kraštotvarkininkas-reindžeris). Gimnazijos  fojė  rodomi vaizdo įrašai priminė pasaulines globalias problemas, gražią Lietuvos gamtą. 100 gamtos mįslių lankstinuke – knygutėje leis pasukti galvą. Paukščių mylėtojai - IC ir IF klasių moksleiviai- pagamino inkilus ir  įkėlė į mokyklos teritorijoje augančius medžius padedami IF klasės vadovo A. Bukausko. Stebėsime, kokie čiulbuonėliai juose apsigyvens.