Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2017;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2018 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Geriausia EVER pamokų diena

Kovo 15 dieną I-IV kl. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai su savo klasių vadovais, mokytojais aktyviai dalyvavo renginyje „#Geriausia EVER pamokų diena“. Į pirmą kartą surengtą žinomų asmenybių vedamų pamokų dieną sugužėjo tūkstančiai mokinių iš visos Lietuvos.

Renginio metu išradingi įvairių sričių profesionalai dalijosi istorijos, fizikos, ekonomikos ir finansų, muzikos žiniomis bei kūrybiškumo ugdymo patirtimi, susipažindino su ateities profesijomis ir darbo rinkos perspektyvomis, dirbtiniu intelektu bei netradicinėmis pamokomis.

Per pirmąją ekonomikos pamoką buvusi Lietuvos finansų ministrė Ingrida Šimonytė papasakojo tiesą apie mitais apipintą valstybės biudžeto paskirstymą, o ekonomistė Marija Vyšniauskaitė pabrėžė kiekvieno asmeninio finansinio sprendimo svarbą. Kūrybingumo mokyklos įkūrėjai Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius priminė kūrybiškumo svarbą, nes šiuo metu įvairūs prietaisai jau sugeba daugelį darbų atlikti tiksliau ir greičiau nei žmonės, tačiau joks dirbtinis intelektas nesugebės taip kūrybiškai mąstyti ir kurti kaip žmogaus smegenys. Galiausiai Marijonas Mikutavičius atskleidė būdus, kaip pelnyti šlovę ir pripažinimą. Renginio metu pamokas taip pat vedė prof. Alfredas Bumblauskas, žurnalistai Edmundas Jakilaitis ir Andrius Tapinas  prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas, verslo pasaulio atstovai bei svečiai iš Indonezijos ir Suomijos. Nemažai dėmesio sulaukė „Robotikos akademijos“ atstovų prisistatymas. Įvairiais kūriniais nuo paprastų „Lego“ robotų iki mokslinių rinkinių domėjosi ir vaikinai, ir merginos.

Gintarė Orintienė, socialinė pedagogė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis