Geriausia EVER pamokų diena

      Kovo 15 dieną I-IV kl. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai su savo klasių vadovais, mokytojais aktyviai dalyvavo renginyje „#Geriausia EVER pamokų diena“. Į pirmą kartą surengtą žinomų asmenybių vedamų pamokų dieną sugužėjo tūkstančiai mokinių iš visos Lietuvos.

      Renginio metu išradingi įvairių sričių profesionalai dalijosi istorijos, fizikos, ekonomikos ir finansų, muzikos žiniomis bei kūrybiškumo ugdymo patirtimi, susipažindino su ateities profesijomis ir darbo rinkos perspektyvomis, dirbtiniu intelektu bei netradicinėmis pamokomis. 

Per pirmąją ekonomikos pamoką buvusi Lietuvos finansų ministrė Ingrida Šimonytė papasakojo tiesą apie mitais apipintą valstybės biudžeto paskirstymą, o ekonomistė Marija Vyšniauskaitė pabrėžė kiekvieno asmeninio finansinio sprendimo svarbą. Kūrybingumo mokyklos įkūrėjai Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius priminė kūrybiškumo svarbą, nes šiuo metu įvairūs prietaisai jau sugeba daugelį darbų atlikti tiksliau ir greičiau nei žmonės, tačiau joks dirbtinis intelektas nesugebės taip kūrybiškai mąstyti ir kurti kaip žmogaus smegenys. Galiausiai Marijonas Mikutavičius atskleidė būdus, kaip pelnyti šlovę ir pripažinimą. Renginio metu pamokas taip pat vedė prof. Alfredas Bumblauskas, žurnalistai Edmundas Jakilaitis ir Andrius Tapinas  prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas, verslo pasaulio atstovai bei svečiai iš Indonezijos ir Suomijos. Nemažai dėmesio sulaukė „Robotikos akademijos“ atstovų prisistatymas. Įvairiais kūriniais nuo paprastų „Lego“ robotų iki mokslinių rinkinių domėjosi ir vaikinai, ir merginos.

Gintarė Orintienė, socialinė pedagogė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien169
Šią savaitę169
Viso430096

Dabar lankosi

3
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos