Informacija abiturientams!

Egzaminų tvarkaraštis ir egzaminų centrai

Prasideda bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas

Birželio 1 d. prasidėjo bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymų registracija. Visi šalies abiturientai ir asmenys, siekiantys įgyti aukštąjį išsilavinimą, LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti) tinklapyje turi galimybę nemokamai registruoti savo prašymą studijuoti.

Prašymų registracija LAMA BPO vyksta nuo 2018 birželio 1 d. iki 2018 liepos 23 d. (12 val.). Kvietimas studijuoti bus skelbiamas 2018 m. liepos 26 d. (iki 12 val.).

Sutarčių su pakviestaisiais pasirašymas vyks 2018 m. liepos 27-31 d.

LAMA BPO informacija

Mokinių priėmimas į Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją

Priėmimas vyks

Birželio 19d. (antradienis) – 14.00-19.00 val.

Birželio 20d. (trečiadienis) – 8.00-13.30 val.

Birželio 21d. (ketvirtadienis) – 14.00-19.00 val.

Priėmimo komisija dirbs 103 kabinete

Privalomi pateikti dokumentai:

- Tapatybę patvirtinantis dokumentas ir kopija;

- Baigimo pažymėjimas ir kopija;

- Gyvenamosios vietos deklaracija ir kopija (jei originalo negalite palikti);

- Nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma (ją būtina pateikti iki rugsėjo 15 d.).

Sutartį pasirašo mokinys ir vienas iš tėvų/globėjų.

PRIMENAME:

·  Pasirašę sutartį būsite fotografuojami elektroniniam mokinio pažymėjimui.

Birželio 21 d. nuo 14 iki 18 valandos 137 kabinete bus galima užsisakyti mokyklinę uniformą.

Administracija

Geriausia EVER pamokų diena

Kovo 15 dieną I-IV kl. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai su savo klasių vadovais, mokytojais aktyviai dalyvavo renginyje „#Geriausia EVER pamokų diena“. Į pirmą kartą surengtą žinomų asmenybių vedamų pamokų dieną sugužėjo tūkstančiai mokinių iš visos Lietuvos.

Renginio metu išradingi įvairių sričių profesionalai dalijosi istorijos, fizikos, ekonomikos ir finansų, muzikos žiniomis bei kūrybiškumo ugdymo patirtimi, susipažindino su ateities profesijomis ir darbo rinkos perspektyvomis, dirbtiniu intelektu bei netradicinėmis pamokomis.

Per pirmąją ekonomikos pamoką buvusi Lietuvos finansų ministrė Ingrida Šimonytė papasakojo tiesą apie mitais apipintą valstybės biudžeto paskirstymą, o ekonomistė Marija Vyšniauskaitė pabrėžė kiekvieno asmeninio finansinio sprendimo svarbą. Kūrybingumo mokyklos įkūrėjai Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius priminė kūrybiškumo svarbą, nes šiuo metu įvairūs prietaisai jau sugeba daugelį darbų atlikti tiksliau ir greičiau nei žmonės, tačiau joks dirbtinis intelektas nesugebės taip kūrybiškai mąstyti ir kurti kaip žmogaus smegenys. Galiausiai Marijonas Mikutavičius atskleidė būdus, kaip pelnyti šlovę ir pripažinimą. Renginio metu pamokas taip pat vedė prof. Alfredas Bumblauskas, žurnalistai Edmundas Jakilaitis ir Andrius Tapinas  prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas, verslo pasaulio atstovai bei svečiai iš Indonezijos ir Suomijos. Nemažai dėmesio sulaukė „Robotikos akademijos“ atstovų prisistatymas. Įvairiais kūriniais nuo paprastų „Lego“ robotų iki mokslinių rinkinių domėjosi ir vaikinai, ir merginos.

Gintarė Orintienė, socialinė pedagogė

2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis