• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 

Lytiškumo ugdymo užsiėmimai III klasių mokiniams

      Nuo 2018 m. sausio 25 dienos Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyksta lytiškumo ugdymo  užsiėmimai III klasių vaikinams ir merginoms. Užsiėmimai dar tęsiasi iki šiol, numatyta jų trukmė — 8 savaitės. 

      Vienas svarbiausių dalykų, kurių yra pasiilgę gimnazistai mokykloje – tai betarpiškas bendravimas. Todėl jiems yra svarbu atlikti įvairias užduotis, kurios skirtos savęs ir vienas kito pažinimui, grupės sutelktumui bei tarpusavio pasitikėjimui ugdyti, nes tai sudaro galimybę pasirengti tolimesniam darbui bei šeimos kūrimui.

      Galbūt teko girdėti apie smagų būdą, kaip labiau pažinti vieniems kitus: „Saulė šviečia tam, kas..“? Paprastas žaidimas, pasitelkiant kūrybiškumą, leidžia ne tik sužinoti vieną kitą naują faktą apie draugę ir save, bet ir paprastai, taikliai perteikia grupės viziją. „Saulė šviečia merginoms“,- pasiūlė viena mergina. ,,Patiko visoms, pasivadinom ir pradėjom vesti merginų lytiškumo ugdymo grupę,“ – teigia Atviro jaunimo centro „Vartai“ koordinatorė, socialinė darbuotoja Asta Stankūnaitė ir psichologė Justina Kiudytė. Jau ne pirmą savaitę, ankstyvais antradienio rytais, susitinkame rate besidalindamos savaitės džiaugsmais, atradimais ir jausmais. Taip kiekvieną kartą prasideda merginų lytinio ugdymo grupės veikla, kurios tikslas sukurti saugią erdvę kalbėtis apie merginoms svarbius dalykus. Kalbamės ir diskutuojame apie tai, ką šiandien kiekvienai mūsų reiškia būti mergina, kokie mūsų siekiai, norai, kas yra moteriškumas ir vyriškumas. Bandome suprasti, kas yra pasitikėjimas savimi ir grožis, kiek šiuos standartus veikia visuomenėje vis dar gajūs lyčių stereotipai. Gvildename svarbias meilės, santykių, draugystės ir seksualumo temas, kartu mokomės pažinti, pamilti ir priimti ne tik save, bet ir esančius šalia. Siekiame, kad kiekviena mergina grupinių užsiėmimų metu atrastų savo vidinių stiprybių, keltų sau svarbius klausimus ir taip pat mokytųsi pastebėti, padrąsinti ir paremti viena kitą.

      Vaikinų lytiškumo ugdymo grupė orientuota į vyro bei tėvo rengimą šeimoje. Grupei užsiėmimus veda „Trinus“ socialinis darbuotojas Edvinas Vrubliauskas ir psichologas Andrius Katarsis. Čia kalbamasi mokiniams rūpimomis temomis, diskutuojama apie stereotipus, savivertę, profesijas, apie tai, ko merginos tikisi iš vaikinų, ir dar daugeliu kitų temų, kurios ateityje vaikinams padės kurti santykius, uždirbti pinigų bei būti atsakingiems už šeimos gerovę. Vaikinų grupėje netrūksta socialinių, emocinių ir psichologinių kompetencijų ugdymo, yra žaidžiami stalo bei patyriminiai žaidimai.

      Lytiškumo ugdymo grupės veikla vyksta bendradarbiaujant su paramos šeimai centru „Darnūs namai“, kuris įgyvendina Kauno rajono bendruomeninių šeimos namų projektą. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Parengta pagal Astos Stankūnaitės pateiktą informaciją

Gintarė Orintienė

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien127
Šią savaitę1172
Viso466650

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos