• header01.jpg

MIELI BŪSIMŲ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI,

Šiuo metu jau

PRIIMAMI JŪSŲ PRAŠYMAI
DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO MOKYTIS GIMNAZIJOJE 2019–2020 M. M.

Prašymai priimami  iki 2019 m. vasario 28 d.

gimnazijos raštinėje  darbo dienomis  nuo 8.00 iki 16.00 val.

Mokinių priėmimas vykdomas vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. TS-424 ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių priėmimo ir išleidimo iš gimnazijos tvarkos aprašu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Žydrūnė Bastienė, tel. (8 37) 39 30 73,

Raštinė, tel. (8 37) 55 12 55

Švenčiame Kovo 11-ąją...

Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 28-ąsias metines IE ir IIDklasių mokiniai paminėjo Kaune, kur buvo apstu renginių.

Prieš vidurdienį visi susirinkome Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, kur prieš iškilmingo minėjimo pradžią, kurią skelbė Lietuvos valstybės himnas, visi klausėmės varpų muzikos koncerto.

Tylos minute šventėje pagerbėme žuvusių už Lietuvos laisvę atminimą. Minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje baigėsi įkvepiančiais, žinomais kūriniais, kuriuos atliko Martynas Kavaliauskas, grupė „Original copy“ bei Vidas Bareikis.

Netrukus po to dalyvavome  iniciatyvoje „Apjuoskime Kauną trispalve“. Nepaisydami nedidelio lietaus judėjome rotušės aikštės link, kur klausėmės koncerto „Dainuoju Lietuvą“.

Truputį sušalę, bet su gera nuotaika grįžome namo.

IID kl. vadovė V. Levanauskaitė,
IE kl. vadovė A. Masiulienė,
Mokytoja E.Vasiliauskaitė

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.