Švenčiame Kovo 11-ąją...

Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 28-ąsias metines IE ir IIDklasių mokiniai paminėjo Kaune, kur buvo apstu renginių.

Prieš vidurdienį visi susirinkome Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, kur prieš iškilmingo minėjimo pradžią, kurią skelbė Lietuvos valstybės himnas, visi klausėmės varpų muzikos koncerto.

Tylos minute šventėje pagerbėme žuvusių už Lietuvos laisvę atminimą. Minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje baigėsi įkvepiančiais, žinomais kūriniais, kuriuos atliko Martynas Kavaliauskas, grupė „Original copy“ bei Vidas Bareikis.

Netrukus po to dalyvavome  iniciatyvoje „Apjuoskime Kauną trispalve“. Nepaisydami nedidelio lietaus judėjome rotušės aikštės link, kur klausėmės koncerto „Dainuoju Lietuvą“.

Truputį sušalę, bet su gera nuotaika grįžome namo.

IID kl. vadovė V. Levanauskaitė,
IE kl. vadovė A. Masiulienė,