Kovo 11-osios šventė

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Kauno krašto ateitininkų valdyba pakvietė kartu švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną — Kovo 11-ąją. Šventėje dalyvavo ir Juozo Lukšos ateitininkų kuopa.

Simbolinėje vietoje, ateitininkų rūmuose, mūsų laukė šventinė programa: savo liudijimais dalinosi JE S. Tamkevičius, ateitininkai sendraugiai ir studentai, jaunučiai ateitininkai surengė koncertą. Po jo  vyko  interaktyvi viktorina. Šventę užbaigėme bendra agapė. Išsiskirstėme širdyje išsinešdami JE S. Tamkevičiaus žodžius: „Nebūkime niurzgliais, nebėkime kitur ieškoti skalsesnio duonos kąsnio. Mylėkime ir kurkime Lietuvą.“

Ateitininkų kuopos globėja Daiva Bruzgienė