Kovo 11-osios šventė

      Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Kauno krašto ateitininkų valdyba pakvietė kartu švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną — Kovo 11-ąją. Šventėje dalyvavo ir Juozo Lukšos ateitininkų kuopa.

      Simbolinėje vietoje, ateitininkų rūmuose, mūsų laukė šventinė programa: savo liudijimais dalinosi JE S. Tamkevičius, ateitininkai sendraugiai ir studentai, jaunučiai ateitininkai surengė koncertą. Po jo  vyko  interaktyvi viktorina. Šventę užbaigėme bendra agapė. Išsiskirstėme širdyje išsinešdami JE S. Tamkevičiaus žodžius: „Nebūkime niurzgliais, nebėkime kitur ieškoti skalsesnio duonos kąsnio. Mylėkime ir kurkime Lietuvą.“

     Ateitininkų kuopos globėja Daiva Bruzgienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien169
Šią savaitę169
Viso430096

Dabar lankosi

2
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos