• header01.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija

Gimnazistai rašė Nacionalinį diktantą

Kovo 2 d. gimnazijoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Beveik penkios dešimtys gimnazistų  suko galvas, kokį skyrybos ženklą padėjus,  katra raide — didžiąja ar mažąja rašyti kai kuriuos žodžius: mišios ar Mišios, viešpats ar Viešpats. Tokie klausimai  kamavo net pačius raštingiausius, nes  Juliaus Sasnausko tekste „Vienkartinumas‘‘ minėtų atvejų išties būta nemažai. Tikimės, kad kovo 5 d. pateiktame diktanto tekste rasime nemažai galimų skyrybos ir  daiktavardžių rašybos didžiosiomis raidėmis variantų.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

GJLG informacija

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.