Gimnazistai rašė Nacionalinį diktantą

Kovo 2 d. gimnazijoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Beveik penkios dešimtys gimnazistų  suko galvas, kokį skyrybos ženklą padėjus,  katra raide — didžiąja ar mažąja rašyti kai kuriuos žodžius: mišios ar Mišios, viešpats ar Viešpats. Tokie klausimai  kamavo net pačius raštingiausius, nes  Juliaus Sasnausko tekste „Vienkartinumas‘‘ minėtų atvejų išties būta nemažai. Tikimės, kad kovo 5 d. pateiktame diktanto tekste rasime nemažai galimų skyrybos ir  daiktavardžių rašybos didžiosiomis raidėmis variantų.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

GJLG informacija