• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių maratonas tęsiasi

      Skaičiuojant paskutines dienas iki Valstybės atkūrimo šimtmečio, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vasario 1 d. įvyko Lietuvos mokinių žinių konkursas „100 klausimų apie Lietuvą“.

      Nepaisydami blogo oro ir siaučiančio gripo viruso,  į svečius atvyko Jonavos Senamiesčio, Kauno Jėzuitų, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Šakių „Žiburio“ ir   Kauno „Aušros“  gimnazijų  mokinių komandos. Dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda - Kamilė Tenytė (IE), Jonas Tamošiūnas (IIA), Aurimas Ragelis (ID), Gabrielė Grušelionytė (IIID).

      Komandos turėjo įveikti penkis turus po 20 klausimų. Konkurso metu tvyrojo susikaupimas ir įtampa. Mokiniai gvildeno  su Lietuvos istorija, etnologija, kultūriniu paveldu bei įžymiomis asmenybėmis susijusius  klausimus.

      Visos komandos pademonstravo puikias žinias, tačiau  I vietą laimėjo Kauno Jėzuitų gimnazija, antrąja vieta džiaugėsi dvi komandos -  tai Jonavos Senamiesčio ir Vinco Kudirkos gimnazija iš Kudirkos Naumiesčio, o III vieta atiteko mūsų gimnazijos mokiniams.

      Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos komandą!

Mokytojos Aušra Masiulienė ir Zita Talutienė

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien175
Šią savaitę175
Viso465653

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos