2018 m. Brandos egzaminų tvarkaraštis

Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Priėmimo į gimnaziją prašymo forma

Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių maratonas tęsiasi

Skaičiuojant paskutines dienas iki Valstybės atkūrimo šimtmečio, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vasario 1 d. įvyko Lietuvos mokinių žinių konkursas „100 klausimų apie Lietuvą“.

Nepaisydami blogo oro ir siaučiančio gripo viruso,  į svečius atvyko Jonavos Senamiesčio, Kauno Jėzuitų, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Šakių „Žiburio“ ir   Kauno „Aušros“  gimnazijų  mokinių komandos. Dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda - Kamilė Tenytė (IE), Jonas Tamošiūnas (IIA), Aurimas Ragelis (ID), Gabrielė Grušelionytė (IIID).

Komandos turėjo įveikti penkis turus po 20 klausimų. Konkurso metu tvyrojo susikaupimas ir įtampa. Mokiniai gvildeno  su Lietuvos istorija, etnologija, kultūriniu paveldu bei įžymiomis asmenybėmis susijusius  klausimus.

Visos komandos pademonstravo puikias žinias, tačiau  I vietą laimėjo Kauno Jėzuitų gimnazija, antrąja vieta džiaugėsi dvi komandos -  tai Jonavos Senamiesčio ir Vinco Kudirkos gimnazija iš Kudirkos Naumiesčio, o III vieta atiteko mūsų gimnazijos mokiniams.

Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos komandą!

Mokytojos Aušra Masiulienė ir Zita Talutienė