• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

Gerumo akcija seneliams

      Artėjant gražiausioms metų šventėms, visi stengiamės dalintis gerumu ir šiluma su aplinkiniais. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos I-III kl. mokiniai, lankantys tikybos pamokas, lapkričio-gruodžio mėnesiais gamino, rašė kalėdinius sveikinimus ir gražiausius palinkėjimus globojamiems senjorams, gyvenantiems senelių globos namuose „Senjorų vila”. Mokiniams atviručių gamybos procese talkino ne tik tikybos mokytoja D.Bruzgienė ir socialinė pedagogė G.Orintienė, bet nuoširdžiai prisidėjo ir mokinių tėveliai.

      Gruodžio 20 dieną vykdant gerumo akciją „Iš širdies į širdį“, nudžiuginome šių senelių globos namų gyventojus gimnazistų pagamintomis atvirutėmis ir linkėjimais, surengtu koncertu, šypsenomis, dėmesiu. Seneliai liko patenkinti, koncerto metu netgi surengė šokius, vėliau visi buvome pakviesti susėsti prie bendro stalo kartu su parapijos klebonu G.Urbštu ir seneliai pasidalino savo patirtimis apie svarbiausių švenčių šventimą tik šeimos rate, slapstantis, kad net kaimynai apie tai nebesužinotų.

     Dėkojame muzikos mokytojai A.Tamėnienei paruošusiai mokinius šiai gerumo akcijai ir I kl. mokiniams prisidėjusiems akcijos metu ne tik savo kurtais sveikinimais, bet ir surengtu koncertu: A.Rageliui ID kl., A..Pečkauskaitei IE kl., M.Survilaitei IE kl., M.Masalevičiui IE kl.,  L.Pociui IE kl., V.Valiūnui IE kl., M.Račkauskaitei IE kl., U.Šimonėlytei IE kl., G.Mikailaitei IE kl.

Socialinė pedagogė G.Orintienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien175
Šią savaitę175
Viso465653

Dabar lankosi

4
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos