Gerumo akcija seneliams

Artėjant gražiausioms metų šventėms, visi stengiamės dalintis gerumu ir šiluma su aplinkiniais. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos I-III kl. mokiniai, lankantys tikybos pamokas, lapkričio-gruodžio mėnesiais gamino, rašė kalėdinius sveikinimus ir gražiausius palinkėjimus globojamiems senjorams, gyvenantiems senelių globos namuose „Senjorų vila”. Mokiniams atviručių gamybos procese talkino ne tik tikybos mokytoja D.Bruzgienė ir socialinė pedagogė G.Orintienė, bet nuoširdžiai prisidėjo ir mokinių tėveliai.

Gruodžio 20 dieną vykdant gerumo akciją „Iš širdies į širdį“, nudžiuginome šių senelių globos namų gyventojus gimnazistų pagamintomis atvirutėmis ir linkėjimais, surengtu koncertu, šypsenomis, dėmesiu. Seneliai liko patenkinti, koncerto metu netgi surengė šokius, vėliau visi buvome pakviesti susėsti prie bendro stalo kartu su parapijos klebonu G.Urbštu ir seneliai pasidalino savo patirtimis apie svarbiausių švenčių šventimą tik šeimos rate, slapstantis, kad net kaimynai apie tai nebesužinotų.

Dėkojame muzikos mokytojai A.Tamėnienei paruošusiai mokinius šiai gerumo akcijai ir I kl. mokiniams prisidėjusiems akcijos metu ne tik savo kurtais sveikinimais, bet ir surengtu koncertu: A.Rageliui ID kl., A..Pečkauskaitei IE kl., M.Survilaitei IE kl., M.Masalevičiui IE kl.,  L.Pociui IE kl., V.Valiūnui IE kl., M.Račkauskaitei IE kl., U.Šimonėlytei IE kl., G.Mikailaitei IE kl.

Socialinė pedagogė G.Orintienė