• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 

Kelionė į Latviją

      Vieną ankstyvą gruodžio šeštadieno rytą IIIB ir IVD klasių mokiniai išvyko aplankyti kaimyninės valstybės Latvijos. Visos kelionės metu gimnazistai atrasdavo bendrų sąsajų su latvių tauta, jos istorija. Į Rygą važiavo svarbiu visoms trims Pabaltijo valstybėms keliu - tuo pačiu, kuriame 1989 m. susikibę rankomis estai, latviai ir lietuviai sudarė gyvąją grandinę, taip parodydami norą būti laisvais.

      Vaikštinėdami po kalėdinę Rygą, gimnazistai susipažino ne tik su latvių ir lietuvių kalbos, tautinių raštų, mezginių, maisto, tradicijų panašumais, svarbiausiais architektūriniais paminklais, bet ir su šio miesto istorija - čia buvo įsikūręs mūsų priešininkas Livonijos ordinas. Mokiniai pasidžiaugė, jog broliai latviai kitais metais taip pat švęs savo valstybės 100-metį.

      O kelionės pabaigoje nudžiugino desertas - savomis rankomis pagamintas saldainis. Gražiame Jielgavos miestelyje, konditerijos gamyklėlėje, darbuotojai ne tik parodė, kaip gaminami latviški ledinukai, bet ir pakvietė pačius gimnazistus pasidarbuoti ir pagaminti saldžią kalėdinę dovanėlę.

      P.S.  Ar žinojote, jog latviškai briedis - alnis, o elnias ...  briežis.

IIIA IR IVD klasių auklėtojos D. Bruzgienė, J. Sipavičienė.

 

 

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien127
Šią savaitę1172
Viso466650

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos