• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header09.jpg

   Gerbiami tėveliai,
      Garliavos Juozo Lukšos gimnazija turi paramos gavėjo statusą ir  galinti įstatymų numatyta tvarka gauti 2% nuo praeitais metais jau sumokėtų pajamų mokesčio. Jei dar nepasidalinote savo šiais 2%, prašome pasinaudoti galimybe juos skiriant mūsų gimnazijai.
      2 % paramą gimnazijai galite skirti elektroninio deklaravimo sistemoje http://deklaravimas.vmi.lt/

Pildydami formą nepamirškite įrašyti:
5 laukelyje mokestinį laikotarpį – 2018;
6S laukelyje langelį pažymėkite kryžiuku;
E1 laukelyje gavėjo tipą – 2;
E2 Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos kodą – 191074837;
E4 mokesčio dalies dydį procentais;
E5 laukelyje galite paramą skirti 2019 arba keliems metams.

Dėkojame už Jūsų gerumą.
Gimnazijos administracija
 
 

Pilietiškumo pamoka „Misija-Sibiras 2017“

      Gruodžio 14 d.  I gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo susitikime su „Misija-Sibiras 2017“ dalyve Agne Pašvenskaite, kuri, gavusi mūsų kvietimą pasidalinti įspūdžiais iš šios misijos, mielai sutiko ir norėjo aplankyti gimnaziją. Mat Agnės geriausia draugė Guoda yra Antano Lukšos, Juozo Lukšos brolio, anūkė.

      Agnė pasakojo savo kelionės įspūdžius  po Irkutsko kraštą. Šiais metais „Misija- Sibiras 2017“ ekspedicijos dalyviai  vyko į Irkutsko sritį, kurioje pagal plotą tilptų 12 Lietuvų. Tvarkė lietuvių amžino poilsio vietas Tulūno bei Nižneudinsko rajonuose, kuriuose sutvarkė 9 skirtingas kapines. Kapinių ieškojo vietovėse, kurių dalies žemėlapiuose jau nebėra, todėl nemažai keliavo pėsčiomis - nužygiavo daugiau nei 100 kilometrų. Dvi savaites trukusioje ekspedicijoje į dangų iškilo 9 nauji lietuviškos kryždirbystės tradicijomis puošti kryžiai. Lietuvių tremtinių likimus prisiminė susitikdami su Sibire tebegyvenančiais lietuviais ar jų artimaisiais. Keliaudami iš vienos gyvenvietės į kitą sutiko net 8 lietuviškų šaknų turinčius žmones.

      Mokiniai  klausė  įdomių pasakojimų, nutikimų, patirtų keliaujant po Sibiro taigą, pelkes, kaimus ir miestelius.

      Ši misija Agnei ir kitiems dalyviams - gyva istorinė, praktinė pamoka. Juk tokiose misijose dalyvauja žmonės, kurie sujungia dabartį ir praeitį... Istorines žaizdas su meile apkabina savo rankom, dėl tų, kurių užmiršti nevalia... Didžiuojuosi žmonėmis, kurie puoselėja tokią iniciatyvą.

Zita Talutienė

UNIFORMŲ UŽSAKYMAS

BĮ UAB „Tometa“
Draugystės g.19, Kaunas
tel. 837 455 185
mob.8 687 83354

.

Plačiau apie mokyklinę uniformą   

PARTNERIAI

 

 
 

NAUDINGA

   

 

PROJEKTAI

 

Gimnazijos kontaktai

S. Lozoraičio 13, Garliava, LT-53226, Kauno r.
Telefonas/Faksas: 8 - 37 55 12 55
El. paštas: mokytojams@yahoo.com

Prisijungti

  

Dėl prisijungimo duomenų mūsų gimnazijos mokiniams arba mokinių tėvams

Nauji mokiniai bei jų tėvai prie TAMO dienyno jungtis gali su ankstesnėje mokykloje turėtais prisijungimo vardais ir slaptažodžiais, tik reikia gauti mūsų gimnazijos asmeninius raktus arba vaiko raktus. Kitų dienynų naudotojai turi registruotis iš naujo.

Nauji I kl. mokiniai prisijungimo duomenis gauna IT pamokoje pirmąją rugsėjo savaitę, o tėvai - iš klasės vadovų.

Nauji kitų klasių mokiniai ir jų tėvai, dėl prisijungimo duomenų kreipkitės el. paštu: tamo.gjlg@yahoo.com

Mokiniai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO mokiniams", o  laiške - savo vardą, pavardę bei klasę.

Mokinių tėvai temos eilutėje turi parašyti "Dėl TAMO tėvams", o  laiške  turėtų nurodyti savo vaiko vardą, pavardę bei klasę.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti per tris darbo dienas.

 

Lankomumas

Šiandien127
Šią savaitę1172
Viso466650

Dabar lankosi

5
Statistika nuo 2014-10-15

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos